کد خبر: 4961
15/10/28 - 9:48 ب.ظ

مسئول فرهنگی دانشگاه علمی- کاربردی استقلال خوزستان گفت: به مناسبت هفته بزرگداشت امر به معروف و نهی از منکر با حضور دانشجویان کرسی آزاداندیشی با موضوع «عفاف و حجاب» در این دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایسنا، مصطفی کریمی‌فر، مسئول فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی استقلال خوزستان،، با اشاره به برنامه های فرهنگی این دانشگاه گفت: ایین مرکز آموزشی – ورزشی در راستای توسعه فرهنگی و با هدف حمایت از ورزش بانوان مسابقات ورزشی ویژه بانوان برنامه ریزی کرده است.

وی افزود: به مناسبت ۱۳ آبان مسابقات شطرنج و دارت ویژه دانشجویان دختر در دانشگاه علمی کاربردی استقلال خوزستان برگزار می شود.

 
مسئول فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی استقلال خوزستان با اشاره به هفته امربه معروف و نهی از منکر تصریح کرد: جلسات فرهنگی برای پیگیری این فرضیه واجب در دانشگاه با مسئولان بسیج دانشجویی برگزار شد و با حضور مسئولان بسیج دانشجویی مقرر شد کارگروه امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه تشکیل شود.

 
کریمی فر همچنین به سایر برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه اشاره کرد و گفت: یکی از مصادق امر به معروف ترویج حجاب اسلامی است که برای این منظور برنامه های فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب تدارک دیده شده است.

وی خاطرنشان کرد: به این منظور کرسی آزاد اندیشی با موضوع «عفاف و حجاب » ۱۱ آبان با حضور دانشجویان در فضای دانشگاه برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32