کد خبر: 4939
15/10/27 - 3:30 ب.ظ

رئیس اداره آموزش و پرورش شبستر گفت: مهم‌ترین مکان‌های احیای امر به معروف و نهی از منکر مدارس هستند که با فعال سازی این امر در شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در سطح مدارس شهرستان نتایج قابل قبولی احصاء شده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از آریا، ابوالفضل سرتیپی، به تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های این اداره در زمینه احیای امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و گفت: برگزاری همایش‌های عفاف و حجاب، برگزاری جلسات گفتمان دینی در مدارس، برگزاری مسابقه انشاء نویسی در سطح آموزشگاه‌ها و تهیه احادیث در این زمینه و نصب در تابلوی اعلانات مدارس از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره بوده است.   
رئیس آموزش و پرورش شهرستان شبستر اصلاح جامعه را در گروی تقوا و رعایت حجاب و عفاف دانست و اظهار کرد: باید براساس تکلیفی که از سوی مقام معظم رهبری بر دوش ما گذاشته شده با شعار همدلی و همزبانی به سوی جامعه ای مبتنی بر معروف گام برداریم.
ابوالفضل سرتیپی افزود: لطفی که خداوند به جامعه بشریت کرده همین رعایت حجاب و عفاف است که اگر در کنار امر به معروف و نهی از منکر به‌کار گرفته شود، بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.
وی با بیان اینکه ارزنده‌ترین نمونه‌های تمدن و زندگی اجتماعی در ایران اسلامی همین پدیده ارزشی امر به معروف و فرهنگی حجاب و عفاف است، ادامه داد: این پدیده بستری است تا انسان‌ها به شایستگی به آن برسند و لازم است همه در اشاعه و تعمیق آن نسبت به اقتضای روز تلاش کنند .

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32