کد خبر: 4932
15/10/26 - 11:54 ب.ظ

ر سالروز شهادت حضرت امام سجاد ونیز ورود کاروان اسرا کربلا به شام همایش رهروان زینبی در آستان مقدس امامزاده علی بن جعفر(ع) قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل ار خبرگزاری صدا و سیما در قم این مراسم که از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه استان قم و با هدف تبیین سیره حضرت زینب کبری(س) به ویژه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برگزار شد بیش از پانصد نفر از بانوان حضور داشتند.
مداحی و قرائت میثاق‌نامه بانوان از مهمترین برنامه های این مراسم بود
خانم خزعلی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در این مراسم بر ضرورت ترویج و گسترش فرهنگ و حجاب و عفاف در جامعه تاکید کرد و گفت: حضرت زهرا (س) و امام حسین (ع) برای امر به معروف و نهی از منکر و حفظ اسلام به شهادت رسیدند، امروز باید از سرمایه‌های اسلام بهره‌مند شویم.
وی با اشاره به اینکه حضرت زینب (س) در صحرای کربلا بنا به گفته خودشان جز زیبایی ندیده بودند، گفت: امروز با زینبیان باید بتوانیم با الگوگیری از زندگی اهل بیت (ع) و به ویژه حضرت زینب (س) در جامعه زندگی کنیم.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه بر لزوم وحدت و عزم جدی در برخورد با ناهنجاری اجتماعی و تهاجم فرهنگی تاکید و با اشاره به آیه‌های قرآن کریم در خصوص برخورد با زنان فاسد گفت: در آیه‌های قرآن کریم بارها خداوند به مومنان گفته است که با زنان فاسد برخورد جدی شود و از رافت و مهربانی با آنان پرهیز شود که متاسفانه امروز دولتمردان ما خلاف سخنان قرآن کریم عمل می‌کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32