عضو هیئت‌علمی جامعه المصطفی العالمیه:

جلوی حرکت بی حجابی خزنده گرفته شود

کد خبر: 4907
15/10/26 - 4:40 ب.ظ

عضو هیئت‌علمی جامعه المصطفی العالمیه با انتقاد از ترویج بی حجابی در خودروها گفت: باید از حرکت خزنده بی حجابی جلوگیری شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی ظهر امروز در جمع عزاداران حسینی در حسینیه امام خمینی (ره) با اشاره به شخصیت حضرت زینب (س) و فضایل ایشان اظهار داشت: اولین ویژگی حضرت زینب (س) عبادت و بندگی ایشان است.
عضو هیئت‌علمی جامعه المصطفی العالمیه دومین ویژگی حضرت زینب (س) را عفاف آن حضرت بیان و تصریح کرد: در حال حاضر شروع حرکت بی‌حجابی خزنده‌ای ر ا در ماشین‌ها شاهد هستیم که باید در این مورد قانون تصویب و با آن برخورد شود.
 
وی با بیان اینکه رعایت حجاب در خاک جمهوری اسلامی ایران یک قانون است، گفت: قبح عفاف و حجاب نباید شکسته شود و باید بخش عمده‌ای از آن به صورت قانون درآید و رعایت آن برای همه افراد لازم الجرا باشد.
 
رفیعی با اشاره به وضع حجاب نامناسب حجاب در برخی از دانشگاه ها، افزود: وقتی در دانشگاه قانون، پوشیدن مانتو است دیگر با بلوز یا آرایش‌های غلیظ نمی‌توان در این مکان حضور یافت و تنها با تذکر منکر مشکل حل نمی‌شود و باید با قانون آن را حل کرد.
 
عضو هیئت‌علمی جامعه المصطفی العالمیه با تشریح وضعیت پوشش حضرت زینب (س) در شام گفت: وقتی حضرت زینب (س) با لباس‌های مندرس وارد مجلس ابن زیاد شد، ابن زیاد را با این سخن مورد خطاب قرارداد که آیا این عدالت است که زن‌های تو پشت پرده باشند و فرزندان پیامبر اکرم (ص) در مقابل نامحرمان باشند.
وی با تاکید بر اینکه آب رساندن به مردم، برداشتن بار از دوش مردم و پوشاندن عیوب مردم از افضل عبادات است، تصریح کرد: یکی از صفات مؤمن صفت رضا و تسلیم برابر خداوند است این همان ویژگی برجسته سوم حضرت زینب است.
رفیعی ولایت‌پذیری حضرت زینب (س) را دیگر ویژگی ایشان بیان و خاطرنشان کرد: انسان همواره باید تابع امام خود باشد و مرز رشد و موفقیت حضرت زینب (س) ولایت‌پذیری اوست.
انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32