کد خبر: 4893
15/10/25 - 8:30 ب.ظ

وی احیای امر به معروف و نهی از منکر را فلسفه قیام امام حسین(ع) خواند و تاکید کرد: به برکت این روز امید داریم عفت زنان و غیرت مردان در جامعه اسلامی سرآمد باشد و مردان مسلمان باید غیرت حسینی داشته باشد و برای جلوگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی دغدغه داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تی نیوز ، حجت‌الاسلام والمسلمین  دکتر علی رضایی ظهر دیروز در سخنرانی پیش از نماز ظهر عاشورا خواستار توجه زنان و دختران جامعه به عفت و حیا شد و تاکید کرد: حجاب زن مسلمان باید موجب رضایت حضرت زینب(س) و حضرت فاطمه زهرا(س) باشد.
وی احیای امر به معروف و نهی از منکر را فلسفه قیام امام حسین(ع) خواند و تاکید کرد: به برکت این روز امید داریم عفت زنان و غیرت مردان در جامعه اسلامی سرآمد باشد.
امام جمعه بیرجند گفت: مرد مسلمان باید غیرت حسینی داشته باشد و برای جلوگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی دغدغه داشته باشد.
وی با اشاره به برگزاری مراسم امروز در محضر شهدا و اموات و بندگان خاص خداوند یادآور شد: روز عاشورا روز اندیشه، روز تفکر، روز بیعت با شهدا و ولایت است و ادامه راه شهیدان است.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به مردم گفت: به واسطه شهدا و بندگان خوب قرآن احیا می‌شود و باید تلاش کنیم تا این کتاب الهی را در مدارس و خانه‌ها احیای واقعی کنیم.
رضایی بهای جان مؤمن را شهادت در راه خدا خواند و افزود: در حالی به اذان ظهر نزدیک می‌شویم که نماز ظهر عاشورا این پیام را دارد که در صحنه جنگ تیر می‌آید نیزه می‌آید اما امام حسین(ع) و یارانش نماز می‌خوانند تا آن احیا شود.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32