کد خبر: 4863
15/10/21 - 8:00 ب.ظ

عضو کمیسیون تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان گفت: صحبت‌های معاون امور مجلس ریاست جمهوری، جناب انصاری در باب تغییر مدل سیاست گذرای در مقوله بسیار مهم حجاب یا مغروضانه است یا اشتباهی سهوی، یا شبیه سخنان قبلی بزرگواران شوخی‌ای بیش نیست!

به گزارش پایگاه خبری حجاب، الهام بیدی عضو کمیسیون تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، بااشاره به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، احکام اسلامیپا به مرحله اجرا گذاشته و تبدیل به قانون شدند، گفت: یکی از این احکام اسلامی که پس از انقلاب به قانون تبدیل شد و آحاد ملت ملزم به رعایت آن می‌باشند، مسئله عفاف و حجاب است.

 

وی تصریح کرد: حجاب یک تکلیف شخصی نیست، بلکه بعد اجتماعی آن بر بعد فردی آن ارجح است و نباید رابطه‌‌ی ناگسستنی و عمیق حجاب را با حفظ بنیاد خانواده نادیده گرفت. دشمنان اسلام این مقوله را دریافته‌اند و تمام توان خود را به کار گرفته‌اند که زن مسلمان ما را از عمل به این فریضه‌ی مهم بازدارند که متأسفانه بعضی تفکرات در داخل کشورمان هست که در این مهم دشمنانمان را همراهی می‌کنند. 

عضو کمسیون تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان  با اشاره به کلام شهید بهشتی که فرمودند: «در جامعه‌ای که عبور از چراغ قرمز منع می‌شود، چگونه با عبور از خط عفاف برخورد نمی‌شود؟» اظهار داشت: حجاب قانونی است که عدم رعایت آن، یا به اصطلاح سر پیچی از آن جرم محسوب می‌شود و حال  باید گفت که  کوتاهی در این زمینه سبب شده که از گوش و کنار و در نوشته‌ها و گفتار‌ها بشنویم و بخوانیم که بهتراست مدل کشورمان را شبیه فلان کشور و فلان جا بکنیم یا اجرای احکام اسلامی ضرورتی ندارد و وظیفهِ‌ی فلان ارگان و سازمان و.. عمل به اسلام نیست، یا فریضه‌ای همچون حجاب، امری درونی و… است!!! 

 

وی افزود: صحبت‌های معاون امور مجلس ریاست جمهوری، جناب انصاری در باب تغییر مدل سیاست گزاری در مقوله بسیار مهم حجاب این سئوال را برای ما مطرح می‌نماید که آیا این گونه سخنان را مغروضانه بیان می‌کنند یا اشتباهی و سهوا؟ یا که شبیه سخنان قبلی بزرگواران شوخی‌ای بیش نیست!

 

بیدی بابیان اینکه از انصاری که لباس روحانیت برتن دارد بعید بود که اینگونه سخنانی که خلاف مبانی دین مبین اسلام  و خلاف نص صریح سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری است را بیان کند، تاکیدکرد: وی بنا به جایگاهی که در دولت دارد در برابر آحاد ملت مسئول است و درست است که دولتیان در گوش ملت زمزمه می‌کنند که نمی‌شود مردم را به زور به بهشت برد ولی آیا آقایان می‌خواهند مردم را به زور به جهنم ببرند؟

 

وی اضافه کرد: با توجه به تاکید فراوان مقام معظم رهبری بر اینکه مبانی اسلام آمریکایی و تفکرات لیبرالیستی را در کشور پیاده نکنیم و مدام دم از الگوهای به ظاهر دینی اما به واقع غربی نزنیم، چرا مسئولین‌مان خود را به خواب خرگوشی زده‌اند و هراز گاهی به جای عمل به وظایفی که بر دوششان گذاشته شده به سخنانی می‌پردازند که سبب خوشحالی دشمن می‌شود. 

عضو کمسیون تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان درپایان با بیان اینکه بهتر است حواس‌مان را جمع کنیم که شعار‌هایی ندهیم که به ظاهر اسلامی باشند ولی باطنا اسلام آمریکایی و امثالهم را نشان دهند؛ اسلامی که برگرفته از تفکرات لیبرالیستی باشد خاطر نشان کرد: جوانان انقلابی ایران اسلامی از اصول خود نه تنها کوتاه نمی‌آیند بلکه در برابر هرگونه هنجار شکنی ایستادگی می‌نمایند.

انتهای پیام/

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32