مدیر موسسه قرآنی ترنم وحی در کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

برگزاری همایش بزرگ عفاف و حجاب در یاسوج

کد خبر: 4840
15/10/20 - 4:39 ب.ظ

مدیر موسسه قرآنی ترنم وحی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش بزرگ عفاف و حجاب با شعار (احیاء یادگار مادرم زهرا(س)) در یاسوج برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از صبح زاگرس،کشواد جمالفرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج، اظهار کرد: همایش بزرگ عفاف و حجاب با شعار «احیاء یادگار مادرم زهرا(س)» در یاسوج برگزار می‌شود.

مدیر موسسه قرآنی ترنم وحی در کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین الگو بوده و زنان و دختران ایرانی باید این شخصیت بزرگ را در همه زمینه‌های زندگی سرمشق خود قرار دهند.

وی بیان داشت: پوشیده بودن زن در جامعه نه تنها بنیان خانواده را محکم می‌کند بلکه ارزش او را نیز حفظ و از ابتذال زن جلوگیری می‌کند.

مدیر کانون فرهنگی ترنم وحی یاسوج تبیین مبانی حرکت فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب و برگزاری کارگروه هم‌اندیشی راه‌های مؤثر گسترش حجاب و حیا با تشکیل جبهه فرهنگی واحد را از اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.

وی با بیان اینکه حجاب بهترین حصار برای حفظ کردن زنان از نگاه‌های بیگانه بوده و موجب تقویت بنیان خانواده می‌شود، ادامه داد: تشکیل جبهه واحد، متعهد و هماهنگ در زمینه عفاف و حجاب از ضروریات برگزاری این همایش است.

جمالفرد تصریح کرد: این همایش به همت موسسه قرآنی ترنم وحی، هیئت مذهبی سفیران نجابت، کانون فرهنگی و هنری ترنم وحی، حوزه علمیه خواهران یاسوج، بسیج خواهران، آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

مسئول کانون فرهنگی و هنری ترنم وحی با بیان اینکه این همایش در حوزه علمیه خواهران یاسوج برگزار می‌شود، یادآور شد: فرماندهان بسیج خواهران، مسئولان هیئت‌های مذهبی، طلاب فارغ‌التحصیل حوزه، فعالان فرهنگی حوزه عفاف و حجاب و کانون‌های فرهنگی در این همایش حضور دارند.

جمالفرد با اشاره به اینکه این همایش بزرگ روز چهارشنبه ۲۹ مهرماه جاری برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: برگزاری چنین برنامه‌هایی جهت ترویج و آموزش حجاب برای زنان به مادر خانواده اثرگذار بوده و به پرورش نسلی سالم برای جامعه آینده کمک می‌کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32