کد خبر: 4836
15/10/19 - 11:34 ب.ظ

مدیر فرهنگی ـ هنری منطقه ۱۳ تهران از راه‌اندازی کمپین زنان عاشورایی در ویژه برنامه «جلوه سوگ» خبر داد و گفت: در طول ۵ شب برگزاری این مراسم بیش از نفر در این کمپین عضو شده‌اند.

 به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، زهرا اشرفی، مدیر فرهنگی ـ هنری منطقه ۱۳ تهران با بیان اینکه در این کمپین دو قرار بین بانوان گذاشته می‌شود تصریح کرد: بانوان با عضویت در کمپین زنان عاشورایی هم پیمان می‌شوند تا حجاب را رعایت کنند.

وی ادامه داد: پیمان دیگر بانوان در کمپین تلاوت سوره فجر در شب عاشورا به سبک یاران امام حسین(ع) و هدیه آن به روح زنان عاشورایی است.

رئیس فرهنگسرای امید اذعان کرد: بانوان با مراجعه به تکیه «آفتاب در حجاب» و ثبت نام در این کمپین پیامک‌های مربوط به حجاب را دریافت می‌کنند.

وی افزود: در این تکیه در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بانوان محجبه می‌توانند با برند «من حجاب را دوست دارم» عکس یادگاری رایگان بگیرند.

متن مرامنامه کمپین زنان عاشورایی به این شرح است:

«بانوان در بهشت مجلس شما به میزبانی بانوی دو عالم مشرف می‌شوند؛ یعنی در محفلی زانوی غم در بغل می‌گیرند که حریم احترام و حرمت است.
غیرتمندانه می‌کوشم که این حریم با کرامت را به عطر دل انگیز حیا، عطر و بویی تازه بخشم».

ویژه‌برنامه «جلوه سوگ» همزمان با آغاز ماه محرم به همت سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران در میدان امام‌حسین(ع) با برپایی ۱۰ تکیه آغاز به کار کرده و تا ۱۱ آذرماه میزبان شهروندان است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32