کد خبر: 4836
15/10/19 - 11:34 ب.ظ

مدیر فرهنگی ـ هنری منطقه ۱۳ تهران از راه‌اندازی کمپین زنان عاشورایی در ویژه برنامه «جلوه سوگ» خبر داد و گفت: در طول ۵ شب برگزاری این مراسم بیش از نفر در این کمپین عضو شده‌اند.

 به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، زهرا اشرفی، مدیر فرهنگی ـ هنری منطقه ۱۳ تهران با بیان اینکه در این کمپین دو قرار بین بانوان گذاشته می‌شود تصریح کرد: بانوان با عضویت در کمپین زنان عاشورایی هم پیمان می‌شوند تا حجاب را رعایت کنند.

وی ادامه داد: پیمان دیگر بانوان در کمپین تلاوت سوره فجر در شب عاشورا به سبک یاران امام حسین(ع) و هدیه آن به روح زنان عاشورایی است.

رئیس فرهنگسرای امید اذعان کرد: بانوان با مراجعه به تکیه «آفتاب در حجاب» و ثبت نام در این کمپین پیامک‌های مربوط به حجاب را دریافت می‌کنند.

وی افزود: در این تکیه در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بانوان محجبه می‌توانند با برند «من حجاب را دوست دارم» عکس یادگاری رایگان بگیرند.

متن مرامنامه کمپین زنان عاشورایی به این شرح است:

«بانوان در بهشت مجلس شما به میزبانی بانوی دو عالم مشرف می‌شوند؛ یعنی در محفلی زانوی غم در بغل می‌گیرند که حریم احترام و حرمت است.
غیرتمندانه می‌کوشم که این حریم با کرامت را به عطر دل انگیز حیا، عطر و بویی تازه بخشم».

ویژه‌برنامه «جلوه سوگ» همزمان با آغاز ماه محرم به همت سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران در میدان امام‌حسین(ع) با برپایی ۱۰ تکیه آغاز به کار کرده و تا ۱۱ آذرماه میزبان شهروندان است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32