کد خبر: 4783
15/10/18 - 2:00 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، ایرج سعادتمند، مدیر آموزش و پرورش کاشمر، صبح امروز، ۲۶ مهرماه در جمع فعالان بسیجی دانش‌آموز دختر متوسطه که در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور این شهر برگزار شد، با تأکید بر رعایت عفاف و حجاب در میان دختران، کرامت زن مسلمان را به حفظ حجاب […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، ایرج سعادتمند، مدیر آموزش و پرورش کاشمر، صبح امروز، ۲۶ مهرماه در جمع فعالان بسیجی دانش‌آموز دختر متوسطه که در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور این شهر برگزار شد، با تأکید بر رعایت عفاف و حجاب در میان دختران، کرامت زن مسلمان را به حفظ حجاب و عفاف دانست و گف: حجاب تکلیفی از جانب پروردگار برای زنان است.

وی رمز پیروزی زنان در جبهه‌ها را عفاف و حیای آن‌ها برشمرد و اظهار کرد: زنانی که در جبهه حضور داشتند با چادر و حیا در کنار مردان اسلحه به دست در برابر دشمنان ایستادند تا به همه ثابت کنند با حیا و چادر هم می‌توان جنگید.

سعادتمند با بیان اینکه شخصیت والای معصومه آباد یکی از اسرای دفاع مقدس باید به دانش‌آموزان دختر معرفی شود، گفت: معصومه آباد از جمله افرادی است که چهار سال از عمر خود را با حفظ عفت و در اسارت گذراند و شکنجه‌ها و مشکلات بسیاری را تحمل کرد ولی حاضر نشد حجاب خود را کنار بگذارد.

وی با تأکید بر اینکه امروز مهم‌ترین مسئله در جامعه ما رعایت حجاب است، عنوان کرد: با رعایت و حفظ حجاب در حریم امنی قرار خواهیم گرفت که موجب پیشرفت و آرامش خاطر خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر در ادامه با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) را باید به عنوان برترین الگوی شایسته برای زنان و دختران معرفی کرد، افزود: دختران و زنان ایرانی این حضرت را باید الگوی شاخص و سرمشق خود در همه زمینه‌ها قرار دهند.

وی حجاب زنان و دختران ایران اسلامی را تیری مستقیم بر قلب استکبار دانست و گفت: عزت و امنیت امروز ما در دنیا مرهون و مدیون خون پاک شهدایی است که با نثار جان خود موقعیت کنونی را در اختیارمان گذاشته‌اند لذا امروز همه وظیفه داریم پاسدار خون شهدا و آرمان‌های بلند آن‌ها، امام راحل و پیرو امر ولی فقیه باشیم.

سعادتمند، دشمن‌شناسی را یکی دیگر از ضروریات زندگی امروزه جوانان دانست و افزود: برخی ناآگاهانه یا از روی عمد برای دشمن تبلیغ می‌کنند ولی باید نسل جدید بداند صهیونیست و استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار دشمنان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دشمن انسانیت هستند.

دانش‌آموزان به هدف واقعه عاشورا و ابعاد مختلف آن بپردازند
وی با بیان اینکه حجاب ارزش و قیمت زن را نشان می‌دهد، گفت: در هشت سال دفاع مقدس فقط مردان نبودند که از کشور دفاع می‌کردند بلکه زنان هم پا به پای مردان استوار استقامت کردند تا خدشه‌ای به کشور وارد نشود.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر در ادامه با اشاره به اهداف واقعه عاشورا و ابعاد مختلف آن، از دانش‌آموزان خواست تا به اصل و هدف واقعه عاشورا و ابعاد مختلف آن بپردازند.

وی همچنین با اشاره به اهداف شبکه‌های ماهواره‌ای عنوان کرد: مدیران شبکه‌های ماهواره‌ای و دشمنان ایران می‌خواهند با گرفتن حجاب از زنان، قیمت و ارزش زن مسلمان را پایین بیاورند از همین رو ما باید با تمام قدرت با این هجمه‌های فرهنگی مبارزه کنیم.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32