کد خبر: 4777
15/10/18 - 12:44 ب.ظ

کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان رتبه دوم را در حوزه حجاب و عفاف در بین دستگاه‌ها و ادارات مختلف استان کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان، بر اساس اعلام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان رتبه دوم را در حوزه حجاب و عفاف بین دستگاه‌ها و ادارات مختلف استان روز گذشته، ۲۵ مهرماه کسب کرده است.
حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی‌شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در همایش امر به معروف و نهی از منکر که با عنوان فرهنگ عاشورایی و دفاع از مظلوم در مجتمع امام خمینی(ره) شهرستان سنندج برگزار شد، اظهار کرد: معروف کردن برخی از منکرات در جامعه را خطری برای جامعه اسلامی برشمرد و اظهار کرد: باید حدود معروفات را از منکرات تشخیص داد و برای ترویج معروفات در جامعه کوشید.
وی افزود: روش امام حسین(ع) همان روش جدش پیامبر(ص) بود و باید انسان‌ها با آگاهی در مسیر درست حرکت کنند و افراد ناآگاه نیز به این مسیر هدایت شوند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه معروفات در همه زمینه‌ها تعریف شده است، اعلام کرد: امتی که بتواند امر به معروف را رعایت کند از بهترین امت‌ها خواهد بود.
وی بیان کرد: رعایت نکردن معروفات دین را از بین می‌برد و همه ارزش‌ها را نابود می‌سازد و خانواده و جامعه را به مرز نابودی می‌کشاند، بنابراین باید آگاه بود و اجازه نداد که جامعه به سمت بی‌بندوباری پیش برود.
حجت‌الاسلام حسینی‌شاهرودی در پایان یادآور شد: هدف اصلی دشمن ترویج فرهنگ غربی شیطانی و حیوانی است و می‌خواهند با این کار جلوی رشد و ترقی حکومت اسلامی را بگیرند بنابراین باید آگاه باشیم که دشمن نتواند دین اسلام و حکومت اسلامی را از بین ببرد.
یادآور می‌شود؛ در پایان این مراسم از دستگاه‌ها و نهادهای برتر در زمینه ترویج امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف تقدیر شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32