معاون اداری و مالی شهرداری شیراز در حاشیه بازدید از فروشگاه مد و حجاب فطرس

نمایشگاه پوشش اسلامی موجب ارتقای پویایی فرهنگ غنی ایرانی واسلامی میشود

کد خبر: 4747
15/10/17 - 4:10 ب.ظ

معاون اداری و مالی شهرداری شیراز با اشاره به ضرورت راه اندازی فروشگاه مد و حجاب اسلامی، هدف از این نمایشگاه را گسترش فرهنگ حجاب و عفاف و عزم جدی برای حفظ ارزش های اسلامی دانست.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل ازفارس، محمد حسن اسدی در حاشیه بازدید از فروشگاه مد و حجاب اسلامی فطرس در بلوار چمران که به همت سازمان فرهنگی – اجتماعی شهرداری شیراز برپا شده است، اظهار داشت: این نمایشگاه نمونه بارز یک کار فرهنگی است که به ترویج مد و پوشش اسلامی در جامعه کمک می کند.
وی هدف از برپایی این فروشگاه را حرکت در مسیر گسترش فرهنگ حجاب و عفاف و عزم جدی برای حفظ ارزش های اسلامی دانست و افزود: آموزش رایگان مشاغل خانگی از جمله خیاطی، طراحی و الگوبرداری بر اساس ماهیت اسلامی و طرح های سنتی ایران از جمله اقدامات ارزشمندی است که در حاشیه برگزاری این نمایشگاه صورت پذیرفته است.
معاون اداری و مالی شهرداری شیراز با اشاره به تاثیر برگزاری نمایشگاه مد و حجاب اسلامی در شیراز عنوان کرد: این نمایشگاه به طور مستقیم بیش از ۱۰ فرصت شغلی ایجاد کرده است.
وی ضرورت راه اندازی این نمایشگاه و فروشگاه را ارائه پوشاک کاملا ایرانی – اسلامی با کیفیت برتر به بانوان دانست و افزود: اجرای چنین اقداماتی بدون تردید در ارتقای سطح پویایی فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی تاثیرگذار است.
مهندس اسدی همچنین برگزاری نمایشگاه و فروشگاه مد و لباس اسلامی را در راستای ضرورت توجه به موضوع امر به معروف و نهی از منکر ضروری دانست و اظهار کرد: در این راستا ، شناسایی خلأهای موجود در جامعه و شناساندن معروفات بسیار ضروری است و منجر به جلوگیری از منکر خواهد شد .
وی گفت: آموزش شهروندی، اخلاق‌مداری، رعایت اصالت اجتماعی، حفاظت از خانواده و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از مهم‌ترین رسالت‌های سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز است و این سازمان تا کنون اقدامات موثری را در جهت جهت ترویج سبک زندگی اسلامی در ابعاد مختلف انجام داده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32