کد خبر: 4745
15/10/17 - 12:08 ب.ظ

نویسنده کتاب دختران آفتاب با اشاره به اینکه این کتاب نگاهی معتدل و به دور از افراط ارائه می‌دهد، گفت: دختران آفتاب به دنبال ارائه جامعی از هویت زن مسلمان است

 
به گزارش پایگاه خبری حجاب، کتاب داستانی دختران آفتاب نوشته امیر حسین بانکی پر، محمد دانشگر و محمد رضا رضایتمند در انتشارات سروش به چاپ دهم رسید.
اولین چاپ کتاب «دختران آفتاب» در سال ۸۲ توسط انتشارات سروش انجام شده است و اکنون این کتاب توسط همین انتشارات به چاپ دهم رسیده است.
چندی پیش نیز مقام معظم رهبری تفریظی بر این کتاب نوشتند که از آن رونمایی  و از نویسندگان این کتاب تقدیرشد.
امیرحسین بانکی پور نویسنده کتاب دختران آفتاب در گفت و گو با پایگاه خبری حجاب با اشاره به اینکه کتاب دختران آفتاب ارائه جامعی از هویت زن مسلمان ارائه می دهد، اظهار داشت: ارائه هویتی فراگیر که به شبهات و سوالاتی که در حوزه زنان وارد می شود پاسخ می دهد.
این فعال حجاب با بیان اینکه سیمایی که این کتاب از زن ارائه می دهد به صورت نگاهی متمدنانه ارائه می کند، افزود: یک نگاه معتدلی و به دوراز نگاه های روشنفکری و نگاه های سنتی به زن ارائه می کند.
وی با تاکید بر اینکه تجدید انتشار هر ساله این کتاب نشان دهنده اقبال خوانندگان است، خاطرنشان کرد: این کتاب اگر به درستی توزیع شود و تیراژ بالایی داشته باشد می تواند یک جریان اجتماعی عمیقی را به دنبال خود ایجاد کند.
بانکی پورتصریح کرد: این کتاب چنانچه با ادبیات خواننده چفت باشد و به مسائل خواننده بپردازد می تواند با تغییر نگرش فرد به فرد افراد تحول عظیمی در جامعه ایجاد کنند.
انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32