رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان البرز

اتحادیه پوشاک و لباس و دوزندگان باید شئونات اسلامی را رعایت کنند

کد خبر: 4726
15/10/12 - 6:51 ب.ظ

موفق در خصوص عفاف و حجاب اظهار داشت: در این خصوص نشست های متعددی برگزار شده است که اتحادیه های پوشاک و دوزندگان این خدمات را ارائه می دهند باید شئونات اسلامی را رعایت کنند.

به گزارش  پایگاه خبری حجاب یه نقل از ایرنا،ایرج موفق در آیین گشایش ساختمان اتاق اصناف شهرستان فردیس افزود: اعضای اتاق اصناف باید برنامه های مدون را ترسیم کنند تعاملات خود را با مسوولان شهرستان فردیس حفظ کنند و با هماهنگی آنها برنامه های خود راپیش ببرند.
وی گفت: اتاق اصناف شهرستان فردیس توان و پتانسیل فراوانی داردو می تواند موفق عمل کند.
وی افزود: وضعیت در بخش اصناف و اتحادیه های فردیس بهتر از گذشته باید باشد و به طور یقین با افتتاح ساختمان اتاق اصناف بهتر خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان البرز گفت: بزودی بازرسی اصناف شهرستان فردیس از کرج جدا و بصورت مستقل کار خود را آغاز می کند.
موفق در خصوص عفاف و حجاب که مورد تاکید نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج است، اظهار داشت: در این خصوص نشست های متعددی برگزار شده است که اتحادیه های پوشاک و دوزندگان این خدمات را ارائه می دهند باید شئونات اسلامی را رعایت کنند.
وی بیان کرد: امیدوارم اتحادیه ها و اصناف شهرستان فردیس کارهای ارزشمندی را انجام بدهند و جزو اتاق اصناف نمونه کشور تقدیر شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32