کد خبر: 4693
15/10/11 - 7:22 ب.ظ

نشست هم‌اندیشی حجاب و عفاف در ایلام در نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شبستان، حجت‌الاسلام علی چراغی پور، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، صبح امروز(۱۹ مهر) در این مراسم، اظهار کرد: حجاب و عفاف به‌عنوان گوهر زن، نقش مهمی در سلامت جامعه اسلامی دارد.

وی، بابیان اینکه امروز دشمنان با ابزارهای مختلف ارتباطی و نوین ازجمله شبکه‌های ماهواره‌ای و اجتماعی باورها و ارزش‌های اسلام را هدف قرار داده‌اند، افزود: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی، حجاب و عفاف را به‌عنوان یک امر مصونیت بخش مورد هدف قرار داده و در تلاش هستند که جامعه را به سمت اهداف شوم خود سوق دهند.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: حجاب و عفاف موجب تحکیم بنیان خانواده به‌عنوان اصلی‌ترین واحد اجتماعی می‌شود که محیطی سالم برای رشد و نمو فرزندان و جلوگیری از بسیاری از انحرافات و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

چراغی پور، بابیان اینکه جامعه سالم درگرو داشتن خانواده‌های سالم است، ابراز کرد: تربیت صحیح فرزندان و نسل پویا و بانشاط و آشنا با موازین و معارف اسلامی زمینه‌های توسعه و ترقی جامعه را فراهم کرده و موجب پیشرفت آن می‌شود.

وی، در پایان خاطرنشان کرد: خانواده تأثیرگذارترین نهاد بر روی فرزندان در راستای توجه به ارزش‌های اسلامی به‌ویژه فرهنگ حجاب و عفاف است که در این راستا باید خانواده‌ها مراقبت کرده و فرزندان را با این فرهنگ ناب اسلامی آشنا کنند.

گفتنی است، این نشست با حضور علی محمد نیاکان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و کارکنان اداره کل ارشاد اسلامی ایلام برگزار که از سرکار خانم فریبا عبدالهی به‌عنوان بانوی نمونه در عرصه حجاب و عفاف تجلیل شد..در ادامه این نشست از رزمندگان، جانبازان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام نیز با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32