مدیر اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

راه اندازی صفحه تحت وب جدید با عنوان عفاف و حجاب وامور بانوان

کد خبر: 4685
15/10/11 - 11:53 ق.ظ

در سایت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، صفحه تحت وب جدید با عنوان عفاف و حجاب وامور بانوان راه اندازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از بسیج، مدیر اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: پرداختن به فعالیت های مربوط به عفاف و حجاب و امور بانوان از ضروریات است.

مجتبی بازرگان افزود: در سایت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، صفحه تحت وب جدید با عنوان عفاف و حجاب وامور بانوان راه اندازی خواهد شد.

وی اظهار کرد: این صفحه باهمکاری دبیر محترم کمیته عفاف و حجاب ، مسئول محترم امور بانوان وکارشناسان محترم واحد انفورماتیک اداره کل راه اندازی گردیده است.

مجتبی بازرگان درادامه افزود: مطالب مربوط به عفاف و حجاب شامل ( دستورالعمل، امور فرهنگی و نماز ، مطالب خواندنی و مقالات مرتبط) و امور بانوان شامل( دستورالعمل ها، تغذیه و سلامتی و تحکیم خانواده ) آماده و در صفحه مورد نظر قرار داده شده است.

مدیر اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اظهار نمود: با توجه به اینکه مطالب جدید مربوط به عفاف وحجاب و امور بانوان بصورت ماهیانه اضافه خواهد شد. لذا از کلیه همکاران محترم خواستند تا مطالب مرتبط خود را جهت درج در صفحه مورد نظر به دبیرمحترم عفاف و حجاب اداره کل تحویل نمایند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32