مدیر اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

راه اندازی صفحه تحت وب جدید با عنوان عفاف و حجاب وامور بانوان

کد خبر: 4685
15/10/11 - 11:53 ق.ظ

در سایت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، صفحه تحت وب جدید با عنوان عفاف و حجاب وامور بانوان راه اندازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از بسیج، مدیر اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: پرداختن به فعالیت های مربوط به عفاف و حجاب و امور بانوان از ضروریات است.

مجتبی بازرگان افزود: در سایت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، صفحه تحت وب جدید با عنوان عفاف و حجاب وامور بانوان راه اندازی خواهد شد.

وی اظهار کرد: این صفحه باهمکاری دبیر محترم کمیته عفاف و حجاب ، مسئول محترم امور بانوان وکارشناسان محترم واحد انفورماتیک اداره کل راه اندازی گردیده است.

مجتبی بازرگان درادامه افزود: مطالب مربوط به عفاف و حجاب شامل ( دستورالعمل، امور فرهنگی و نماز ، مطالب خواندنی و مقالات مرتبط) و امور بانوان شامل( دستورالعمل ها، تغذیه و سلامتی و تحکیم خانواده ) آماده و در صفحه مورد نظر قرار داده شده است.

مدیر اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اظهار نمود: با توجه به اینکه مطالب جدید مربوط به عفاف وحجاب و امور بانوان بصورت ماهیانه اضافه خواهد شد. لذا از کلیه همکاران محترم خواستند تا مطالب مرتبط خود را جهت درج در صفحه مورد نظر به دبیرمحترم عفاف و حجاب اداره کل تحویل نمایند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32