کد خبر: 4679
15/10/11 - 11:35 ق.ظ

رئیس تبلیغات اسلامی ریگان از راه‌اندازی غرفه مسابقات در نمایشگاه حجاب و عفاف ریگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمدصادق نازلی امروز در حاشیه برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در ریگان اظهار داشت: با همکاری فرمانداری و تبلیغات اسلامی ریگان به بیش از ۲ هزار نفر از شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان غرفه مسابقات حجاب جوایزی اهدا می‌شود.

وی بیان داشت: برای انتقال مفاهیم دینی به نسل جدید و نسل جوان باید از ابزار بصری و ابزارهای جدید استفاده کرد و ابزارهای سمعی و خطابه کمترین نقش را در آنان دارد.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه سعی کردیم، غرفه‌ای متفاوت راه‌اندازی کنیم در این غرفه مفهوم حجاب در قالب مسابقات احکام حجاب، مسابقه مار پله با مفهوم حجاب، بی‌نقطه‌نویسی و نقاشی مفهومی و مسابقات سه گزینه‌ای توپ‌های محرم و نامحرم و برنامه‌های شاد و متنوع دیگر برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ریگان عنوان کرد: در این غرفه به ۲ هزار نفر از شرکت‌کنندگان هدایا و جوایزی با موضوع حجاب و عفاف اهدا می‌شود.

نازلی خاطرنشان کرد: در زمینه آموزش به هر نسلی باید به روش‌ها و مهارت‌های انتقال مفاهیم دینی مسلط باشیم که در این نمایشگاه از مجری برنامه‌های تلویزیونی و نویسنده کتاب کودک و نوجوان آقای افشار در غرفه کودک و نوجوان استفاده کردیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ریگان از حمایت و پشتیبانی فرمانداری و بخشداری ریگان در راه‌اندازی این غرفه قدردانی کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32