کد خبر: 458
15/04/14 - 7:29 ق.ظ

فرماندار شاهین‌شهر و میمه در نهادها و ارگان‌های دولتی و خصوصی این شهرستان گفت: از پارامترهای ارزیابی نهادهای زیرمجموعه توجه به امر مهم عفاف و حجاب است.

ارگان‌های دولتی

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، علیرضا بصیری اظهار کرد: نیمی از جمعیت کشور اسلامی ایران را خانم‌ها تشکیل داده‌اند و باید شرایطی را در کشور فراهم کنیم تا بتوانند خلاقیت و استعدادهای خودشان را به معرض نمایش بگذارند.

وی افزود: اگر خواهان یک جامعه سالم در کشور هستیم باید بر روی مدیران خانواده یعنی مادران و همسران سرمایه‌گذاری کنیم.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه ادامه داد: بدون شک این سرمایه‌گذاری در تغییر رفتارهای جامعه از جمله توجه به بحث الگوی مصرف و اقتصاد مقاومتی بی‌تأثیر نخواهد بود.

وی بیان کرد: ایجاد فضاهای فرهنگی، علمی و ورزشی در جامعه موجب اشتغال‌زایی و شکوفا کردن استعدادهای بانوان در جامعه خواهد شد.

بصیری با بیان اینکه در همین راستا فعالیت‌های قابل‌ توجهی توسط کانون‌های بانوان در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: اخیرا جهت تجلیل از مادران شهدا، ایثارگر و نمونه برنامه‌‌ای تحت عنوان مادران فاطمی برگزار شد.

وی با تأکید بر اهمیت عفاف و حجاب در نهادها و ادارات دولتی و خصوصی شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد: یکی از پارامترهای ارزیابی نهادهای زیرمجموعه ارگان‌های دولتی توجه به امر مهم عفاف و حجاب است.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه اضافه کرد: توجه به امر عفاف و حجاب در جامعه به‌ ویژه در شهری همچون شاهین‌شهر که لقب ایران کوچک را نیز با خود به یدک می‌کشد موجب مصونیت و آرامش فرد در چنین جامعه‌ای خواهد شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32