در مراسم استقبال از خانواده شهید احراز هویت شده دانشگاه قم

خواهر شهید یکه زارع: توصیه اول و آخر ستار حفظ حجاب بود

کد خبر: 4570
15/10/06 - 6:31 ق.ظ

مرضیه یکه زارع با اشاره به اینکه حجاب از تاکیدات ویژه شهید ستار یکه زارع بود همه جوانان را به حفظ حجاب دعوت کرد.

مرضیه ستار یکه زارع خواهر شهید ستار یکه زارع شهید گمنام احراز هویت شده در حاشیه مراسم استقبال از خانواده شهید  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب با اشاره به اینکه پدر و مادر شهید از شنیدن احراز هویت فرزندشان بسیار خوشحال شدند، اظهار داشت: چند سالی بود که مادرم بی‌انتظار این فراغ شده بود و دیگر امیدی نداشت.
مرضیه یکه زارع در حالی که اشک می‌ریخت افزود: این انتظار طاقت مادرم را طاق کرده بود و همیشه می‌گفت دوست دارم تا زنده‌ام یوسفم را در آغوش بگیرم.
وی خاطر نشان کرد: مادرم بسیار قوی و محکم است، داغ فراغ و غربت و گمنام داشتن بسیار سخت است اما تنها با یاد فاطمه زهرا (س) و مصائب ایشان آرام می‌گرفتیم.
خواهر شهید یکه زارع با تاکید بر اینکه بعد از سال ۶۲ مادرم همیشه به دنبال برادرم بوده است، گفت: با همه این‌ها بازهم سنگر را خالی نکرد و در خانه برای جبهه‌ها نان می‌پخت و حمایت خود را دریغ نمی‌کرد.
مرضیه یکه زارع با بیان اینکه تاکید ستار بر روی حجاب مثال زدنی بود، خاطرنشان کرد: ما شش خواهر هستیم که ستار همیشه بر روی حجاب ما تاکید داشت و حفظ حجاب توصیه اصلی‌اش به جوانان بود.
وی با اشاره به اینکه ستار دروصیت نامه‌اش هم حجاب را به همه جوانان و خواهرانش توصیه کرده است، تصریح کرد: با اینکه ۱۷ سال بیشتر نداشت اما تمامی بانوان محله را به حجاب دعوت می‌کرد و همه محله ستار را با تاکیداتش روی حجاب می‌شناختند.
خواهر شهید یکه زارع با اشاره به اینکه در این چند سال هر وقت شهید گمنام می‌آورند حال پدر و مادرم غیرقابل وصف بود؛ افزود: از طرفی خوشحال می‌شدند که مادری به گمشده‌اش رسیده است و از طرفی داغ دلشان تازه می‌شد که کاش یوسف ما هم برگردد.
مرضیه یکه زارع افزود: خوشحالم که برادرم همسایه حضرت فامه معصومه (س) و درکنار مردم با ایمان و خواهران با حجاب قم دفن شده است و توصیه همیشگی‌اش در حجاب را من به جوانان تاکید می‌کنم تا راه این شهیدان ادامه یابد.
انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32