کد خبر: 4546
15/10/05 - 12:47 ب.ظ

توجه جدی به فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی در جامعه ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، فرمانده سپاه بابلسر طی مصاحبه ای با تأکید بر حفظ عفاف و حجاب و ترویج فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی در جامعه گفت:دشمنان ما می خواهند تا پوشش نامتعارف غربی و غیراسلامی خودشان را در جوامع اسلامی ترویج کنند.

سرهنگ پاسدار سید موسی حسین نژادگفت:جوانان ونوجوانان محصل به عنوان سرمایه‌های بزرگ علمی انقلاب اسلامی ایران هستند و یکی از اهداف شوم دشمن این است که این سرمایه‌های گران‌بها رابه انحراف بکشا ند.

سرهنگ حسین نژاد خاطرنشان کرد:اصلی‌ترین وظیفه آحاد جامعه، دانش‌آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید حوزه و دانشگاه،این است که پیام شهدای گرانقدراسلام و انقلاب اسلامی ایران را به نسل‌های کنونی و آینده جوامع بشری منتقل نمایند.

فرمانده سپاه بابلسر با تأکید بر حفظ عفاف و حجاب و ترویج فرهنگ پوشش اسلامی در جامعه گفت:دشمن به دنبال ترویج پوشش نامتعارف غیراسلامی در جوامع اسلامی به ویژه میهن اسلامی ایران است که باید با رجوع به وصیت‌نامه‌های شهدای گرانقدر دفاع مقدس و سرلوحه قرار دادن یکایک آن توطئه های شوم دشمنان را خنثی نماییم و در جهت تحقق آرما‌ن‌های مقدس شهدای والا مقام و امام شهدا (ره) در جامعه تلاش کنیم.

حسین‌نژاد، تصریح کرد: دشمن در صدد زاویه افکنی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی میان نخبگان و آینده‌سازان میهن اسلامی ایران است که باید با هوشیاری هر چه تمام‌ تر توطئه‌های شوم آنان را خنثی کرد.

وی در پایان افزود: توجه به موضوع عفاف و حجاب با معرفی الگوهای اصیل اسلامی ایرانی و فرهنگ بومی محلی و سنتی، همدلی و همزبانی در تمام ابعاد زندگی ، تاثیر بسزایی در ابطال اهداف شوم دشمن در بحث فرهنگی دارد و باید به عنوان اصلی‌ترین هدف در اولویت اهداف و ارزش‌های همه آحاد جامعه اسلامی قرار گیرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32