آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 4546
۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۷ ب.ظ

توجه جدی به فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی در جامعه ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، فرمانده سپاه بابلسر طی مصاحبه ای با تأکید بر حفظ عفاف و حجاب و ترویج فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی در جامعه گفت:دشمنان ما می خواهند تا پوشش نامتعارف غربی و غیراسلامی خودشان را در جوامع اسلامی ترویج کنند.

سرهنگ پاسدار سید موسی حسین نژادگفت:جوانان ونوجوانان محصل به عنوان سرمایه‌های بزرگ علمی انقلاب اسلامی ایران هستند و یکی از اهداف شوم دشمن این است که این سرمایه‌های گران‌بها رابه انحراف بکشا ند.

سرهنگ حسین نژاد خاطرنشان کرد:اصلی‌ترین وظیفه آحاد جامعه، دانش‌آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید حوزه و دانشگاه،این است که پیام شهدای گرانقدراسلام و انقلاب اسلامی ایران را به نسل‌های کنونی و آینده جوامع بشری منتقل نمایند.

فرمانده سپاه بابلسر با تأکید بر حفظ عفاف و حجاب و ترویج فرهنگ پوشش اسلامی در جامعه گفت:دشمن به دنبال ترویج پوشش نامتعارف غیراسلامی در جوامع اسلامی به ویژه میهن اسلامی ایران است که باید با رجوع به وصیت‌نامه‌های شهدای گرانقدر دفاع مقدس و سرلوحه قرار دادن یکایک آن توطئه های شوم دشمنان را خنثی نماییم و در جهت تحقق آرما‌ن‌های مقدس شهدای والا مقام و امام شهدا (ره) در جامعه تلاش کنیم.

حسین‌نژاد، تصریح کرد: دشمن در صدد زاویه افکنی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی میان نخبگان و آینده‌سازان میهن اسلامی ایران است که باید با هوشیاری هر چه تمام‌ تر توطئه‌های شوم آنان را خنثی کرد.

وی در پایان افزود: توجه به موضوع عفاف و حجاب با معرفی الگوهای اصیل اسلامی ایرانی و فرهنگ بومی محلی و سنتی، همدلی و همزبانی در تمام ابعاد زندگی ، تاثیر بسزایی در ابطال اهداف شوم دشمن در بحث فرهنگی دارد و باید به عنوان اصلی‌ترین هدف در اولویت اهداف و ارزش‌های همه آحاد جامعه اسلامی قرار گیرد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32