کد خبر: 4472
15/10/04 - 6:54 ق.ظ

کتاب «گمشده دختران» اثر محمدرضا کوهی توسط انتشارات منادیان حق یا موسسه امام‌خمینی منتشر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب، محمدرضا کوهی، نویسنده در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  در خصوص کتاب‌های در دست چاپ خود اظهار کرد: کتابی با عنوان «آسیب‌شناسی شخصیت زن و محبوبیت زن» را نوشته‌ام. در این کتاب به راهکارها و ابزارهایی که خداوند در اختیار خانم‌ها برای تقدیم محبت قرار داده است اشاره می‌شود. این کتاب هم اکنون در انتشارات دانشگاه تهران مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی افزود: کتاب دیگرم با عنوان «گمشده دختران» به مسئله حجاب و عفاف می‌پردازد. این کتاب نیز توسط انتشارات منادیان حق یا موسسه امام خمینی پس از بررسی توسط این انتشاراتی‌ها چاپ و منتشر خواهد شد. هم اکنون انتشاراتی‌ها در حال تصمیم‌گیری برای چاپ کتاب هستند.

این نویسنده با اشاره به کتاب دیگرش پیرامون موضوع حجاب و عفاف تصریح کرد: کتاب دیگرم با عنوان «گمشده زنان» نیز به بحث و بررسی پیرامون مسئله حجاب و عفاف می‌پردازد. این کتاب را انتشارات آستان قدس رضوی در مشهد چاپ و منتشر خواهد کرد. البته چاپ این کتاب پس از بررسی انتشاراتی انجام خواهد شد هم اکنون انتشاراتی‌های یاد شده هیچگونه تصمیمی در خصوص چاپ کتاب‌هایم نگرفته‌اند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32