کد خبر: 4444
15/10/03 - 9:15 ق.ظ

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با انتقاد از بی تفاوتی به معیارهای ارزشی در گزینش کارمندان دولت، از ترویج پوشش اسلامی در ادارات ابراز نگرانی…

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور در گفت و گو با پایگاه خبری حجاب با اشاره به اینکه کارمندان اداری در بسیاری از شهرها اثری از حجاب اسلامی دیده نمی شود، اظهار داشت : کارمندان بخش های مختلف قوه قضائیه که خود باید ترویج دهنده فرهنگ حجاب باشد،اعم از ثبت اسناد و ثبت احوال اثری از حجاب اسلامی دیده نمی شود.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه مفهوم حجاب را نمی توان در پوشش رسمی اداری که به عنوان یونیفرم وجود دارد دید،افزود: در استخدام کارمندان دولت هم محور های ارزشی را رعایت نمی کنیم و معیار های انتخاب کارمندان خالی از رعایت هرگونه اصول ارزشی است.

کارشناس مسائل سیاسی با انتقاد از اینکه کسی که حجاب واصول ارزشی را رعایت می کند با کسی که به آن بی توجهی می کند در نظر گزیشنگران ما تفاوتی ندارد، خاطرنشان کرد: باید معیار های ارزشی دراین زمینه بیشتر مورد توجه قرار گیرد و به عنوان مزیت برای کسانی که به آن پایبند بوده و مجری آن هستند، باشد.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ سازی حجاب باید از دورن نظام انجام شود، افزود: حکومت و دولت مسئول مسائلی چون حجاب است.

حجت الاسلام ذوالنور با اشاره به این آیه قرآن «اَلَّذینَ اِن مَکَّنّاهُم فِی الاَرضِ اَقامُوا الصَلوهَ…»، تصریح کرد: اولین نشانه صالحان کسانی که در زمین به آن ها قدرت و حکومت داده شده است برپاداشتن نماز است که این نمازاز فساد و فحشا جلوگیری می کند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه باید حکومت و دولت زمینه از بین رفتن فساد فحشا را فراهم آورد، تاکید کرد: وقتی دولت بهشت رفتن مردم را جز مسئولیت های خود نمی داند طبیعی است که که مسئولیتی هم در قبال از بین رفتن فساد و فحشا برای خود تصور نمی کند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که حکومت مسئو ل از بین رفتن موانع بهشتی شدن مردم است و باید موانع را از سد راه مردم بردارد، خاطرنشان کرد: وقتی چنین تفکری در بین مسئولان نظام دیده نمی شود، نمی توان انتظار داشت که ارشاد در از بین بردن عوامل جهنمی شدن مردم تلاش کند.

وی با بیان اینکه در زمینه اهمیت به چنین مسائلی باید در بالاترین رتبه های دولتی وجود داشته باشد، تاکید کرد: زیرمجموعه هر مسئول عالی رتبه ای چیزی را انجام می دهد که نظر و راه کار مسئول بالا دستی است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32