معاون تبلیغ و ارتباطلات مرکز تخصصی مهدویت:

بحث حجاب و عفاف در متون درسی قرار گیرد

کد خبر: 4437
15/10/02 - 4:41 ب.ظ

معاون تبلیغ و ارتباطلات مرکز تخصصی مهدویت با اشاره به اینکه باید بحث حجاب و عفاف در متون درسی قرار گیرد گفت: تمام ارگان ها باید به صورت پازل…

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا نصوری در گفت و گو با پایگاه خبری حجاب، با اشاره به لزوم توجه در ریشه های بد حجابی، اظهار داشت: باید مراکز تخصصی پاسخگویی به شبهات حجاب ایجاد شود و مسئله حجاب را در متون درسی قرار دهیم.

کارشناس مهدویت با بیان اینکه باید الگوهای مناسب با حجاب را در فیلم ها و سریال ها به نمایش بگذاریم، افزود: باید بازیگرانی که به شدت به بحث حجاب متعهد هستند رشد دهیم و از بحث های قانونی حجاب حمایت کنیم.

معاون تبلیغ و ارتباطلات مرکز تخصصی مهدویت با تاکید بر اینکه باید بحث حجاب را به عنوان رکن اصلی و حاکم بر تمام سطوحات جامعه قرار دهیم، خاطرنشان کرد: با اشاره به اینکه همه ارگان ها و نهادها از جمله حوزه، دانشگاه، ارشاد، نیروی انتظامی و صدا و سیما و ارگان های دیگر باید به صورت یک پازل به عنوان جبهه حق در مقابل جبهه باطل بسیج شوند.

وی با بیان اینکه اگر تنها یکی از این ارکان کار خود را به درستی انجام ندهد نفوذ دشمن به همان بخش زیاد می شود، افزود: هنر در جامعه ما با حجاب و پوشش های عجیب و غریب و خاص عجین شده است این در حالی است که این کاملا ضد هنر است و نشان می دهد که این بخش از جبهه حق کارخود را به درستی انجام نداده که این گونه تفکر الغا شده است.

حجت الاسلام نصوری با اشاره به اینکه جبهه مقابل جاذبه ای کاذب و ابزار بیشتری دارد، خاطرنشان کرد: برای مقابله با جاذبه های بسیار زیاد جبهه مقابل باید در جبهه حق همه باهم به خصوص متولیا ن فرهنگی و حتی علمی کشور این جبهه را پررنگ کنند که فرد واکسینه شده و حتی اگر از این محیط خارج شود اصول خود را حفظ کند.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32