فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) آبیک تأکید کرد

عفاف و حجاب به شیوه درست ترویج شود

کد خبر: 4432
15/10/02 - 4:28 ب.ظ

فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک گفت: تعدادی از مربیان به شیوه علمی و کاملا روان‌شناسانه برای طرح یاوران حجاب آموزش دیدند تا بتوانند عفاف و …

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از آبیک، حمزه برین در جلسه مجمع بسیج شهرستان آبیک که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: طی شش ماه اخیر از سوی مجمع بسیج شهرستان آبیک مصوبات خوبی به تصویب رسیده است.

وی افزود: در شورای بسیج قشر، موانع و مشکلات حوزه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی، تربیتی و بانوان احصا شده است.

فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک بیان کرد: مشکلات احصا شده از سوی بسیجیان به ترتیب اولویت و اهمیت، با ارائه راهکارهای لازم در کارگروه‌های ۹ گانه مجمع بسیج این شهرستان پیگیری و در مجمع بسیج مطرح شده است.

برین با بیان اینکه کارگروه‌های مجمع بسیج با نگاه تیزبینانه فعالیت‌های چشمگیری داشته است، تصریح کرد: بعضی از موضوعات خوب دیده نشده و از برخی از موضوعات غفلت شده است که با ارائه راهکارهای لازم، در راستای تصمیم‌سازی در زمینه این موضوعات، از سوی مجریان و متولیان امر اقدام لازم صورت گرفته است.

این مسئول در ادامه بیان کرد: سلامت شهروندان آبیکی به واسطه وجود زباله‌ها در پیرامون شهر به مخاطره می‌افتد که در زمینه دفع زباله و پسماندهای شهر آبیک پیشنهادات خوبی مطرح شده است.

فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک ادامه داد: به همت دستگاه‌های مختلف از جمله نیروی انتظامی، اداره تبلیغات اسلامی و ائمه جمعه و جماعت نشست‌های روشن‌گرانه‌ای در زمینه آشنایی مردم این شهرستان با آسیب‌های ماهواره و شبکه‌های بیگانه صورت گرفته است.

برین اضافه کرد: با توجه به وجود برخی اختلالات و مشکلات موجود در شهرستان آبیک، تمهیدات و ساز و کارهای مناسبی برای راه‌اندازی پایگاه اورژانس اجتماعی اندیشیده شده که به همت فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان و بهزیستی تحقق این موضوع در حال پیگیری است.

این مسئول بیان کرد: موضوع توسعه خدمات درمانگاه تأمین اجتماعی نبی‌اکرم(ص) در حال پیگیری است و در آینده نزدیک این امر تحقق می‌یابد.

فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک نقش‌آفرینی مردم در فعالیت‌های اجتماعی، مذهبی، فرهنگی و ورزشی را ضروری دانست و عنوان کرد: به همت شهرداری، دادگستری، دادسرای عمومی و انقلاب، فرمانداری و نیروی انتظامی در محله‌هایی که به واسطه برخی از ویژگی‌ها، آسیب‌های اجتماعی ظهور و بروز دارد، طرح یاوران محله اجرا می‌شود.

برین اضافه کرد: اگر مردم در اجرای برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و مذهبی نقش خود را به نحو احسن ایفا کنند، شیرینی و حلاوت تأثیر نقش خود را احساس خواهند کرد.

وی ادامه داد: طرح یاوران حجاب به اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک پیشنهاد شد که مورد موافقت قرار گرفته و تعدادی از مربیان به شیوه علمی و کاملا روان‌شناسانه آموزش دیدند تا بتوانند عفاف و حجاب را به شیوه درست ترویج داده و از حالت تحکمی و ابلاغی خارج کنند.

فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: با کمک بسیج قشر می‌توان در راستای رفع کاستی‌ها و مشکلات این شهرستان گام‌های مؤثری برداشت.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32