کد خبر: 4419
15/09/29 - 12:36 ب.ظ

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال گفت: کسب عنوان قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان اتفاق بسیار مبارکی است که بازیکنان ملی پوش با اقتدار این عنوان را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج نایب رئیس و رئیس سازمان لیگ ایران ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: این اتفاق بسیار مهم و مبارک است چرا که بازیکنان با حفظ ارزش ها و حجاب اسلامی نشان دادند که می توان قهرمان بود. تیم ملی فوتسال بانوان ایران با اقتدار تمامی تیم های شرکت کننده در مسابقات آسیایی در این دوره از بازی ها را شکست داد که این امر بسیار مهم است.

وی گفت: با توجه به تدارکات و امکاناتی که برای بانوان وجود دارد، کسب عنوان قهرمانی کار راحتی نیست. ضمن اینکه معتقدم این قهرمانی حاصل دست آورد باشگاه های فوتسال است. به مدیران باشگاه ها که در امر ورزش بانوان سرمایه گذاری کرده اند تبریک می گویم. اکنون در رشته های فوتبال ساحلی، فوتسال و فوتبال تیم های مختلفی از بانوان حضور دارند که حاصل دست رنج حضور تیم ها در لیگ و تلاش باشگاه ها، منجر به پیروزی و قهرمانی تیم ملی در آسیا شده است. بر همین اساس از باشگاه ها و تیم هایی که فعال نیستند دعوت می کنم که حضوری پررنگ در عرصه تیمداری بانوان داشته باشند. از مجموعه های دولتی و خصوصی می خواهم تا در امر ورزش بانوان سرمایه گذاری کنند چرا که اگر به باشگاه ها و لیگ اعتماد کنیم، آینده روشنی را در ورزش بانوان شاهد خواهیم بود.

رئیس سازمان لیگ ادامه داد: رقابت های قهرمانی فوتسال بانوان در مالزی و یک کشور مسلمان برگزار شد. تمام بازی های تیم ها از طریق شبکه های این کشور به نمایش در آمد به جز ایران و دلیلش این بود که بازیکنان ایرانی با حجاب در کشوری بازی می کردند که بازیکنانش مسلمان بودند اما بدون حجاب به رقابت پرداختند.

تاج افزود: ما باید این قهرمانی را پاس بداریم و تجلیل در خور و شایسته ای از بانوان ایران زمین داشته باشیم. قطعا تقدیر از باشگاه هایی که بازیکن ملی پوش دارند، در برنامه های سازمان لیگ فوتبال، فوتسال و فدراسیون فوتبال قرار داشته و به شیوه های مختلف از آنها تقدیر خواهیم کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32