آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 4393
۹۴/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۹ ق.ظ

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: حجاب بانوان بسکتبالیست را در جلسه جام ملت های فدراسیون جهانی بسکتبال پیگیری می کنیم .

به گزارش پایگاه خبری حجاب، محمود مشحون در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی خبرگزاری صداوسیما در حاشیه رقابتهای بسکتبال جام ملت های اسیا در چانگشا چین افزود: در حاشیه مسابقات اجلاسی برگزار می شود و نقاط ضعف، پیشنهادات و برنامه های فیبا به فدراسیون ها انتقال داده می شود.
وی گفت : حجاب بانوان بسکتبالیست مسلمان را همیشه پیگیری کرده ام، قرار است که چند بازی دیگر با لباس اسلامی برگزار کنیم و فیلم آن را به فیبا ارسال کنیم تا در این باره تصمیم گیری شود.
مشحون با اشاره به ساعت مسابقه های تیم ملی بسکتبال ایران در جام ملت های آسیا گفت: برنامه ریزی مسابقات مرحله دوم ایران در ساعات اولیه صبح، کار درستی نبوده است، صدمه اصلی را بازیکنان می خورند.
رئیس فدراسیون بسکتبال با تقدیر از عملکرد بازیکنان ایران در جام ملت های آسیا افزود: بازیکنان هر روز بهتر از پیش هستند، امیدواریم همینطور پیش بروند و به هدف خود برسند.
رقابتهای بسکتبال جام ملت های اسیا ورودی المپیک در چانگشا چین برگزار می شود.
انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32