کد خبر: 4387
15/09/27 - 11:13 ق.ظ

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان قم با اشاره به اینکه عمل به مسائل دینی می تواند در تربیت جوانان تاثیرگزار باشد، گفت: رفتار عملی بانوان محجبه بهترین الگو برای…

لیلا حیدری در گفت و گو با پایگاه خبری حجاب با اشاره به اینکه دشمن به وسیله تهاجم فرهنگی سعی در نهادینه کردن دسیسه های خود در فرهنگ جامعه ما دارد، اظهار داشت : عمده ترین هدف تهاجم فرهنگی نفوذ به خانواده و ایجاد تیرگی در روابط پدر و مادر است.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان قم با بیان اینکه باید از چنین تهاجماتی پیش گیری کنیم، افزود: ترویج بی حجابی زنان، کنار گذاشتن چادر،ترویج فساد و فحشا و فیلم هایی که ترویج فساد در جامعه می کند اگر در جامعه پیشگیری نشود مشکلات عدیده دیگری را هم به دنبال خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه یکی از سیاست های بسیج جامعه زنان ترویج امر عفاف و حجاب به ویژه در امر خانواده هاست، خاطرنشان کرد: این موضوع از طریق برنامه ها و نشست های فرهنگی و برگزاری کارگاه های آموزشی همواره مورد بحث و بررسی بوده است.

حیدری با اشاره به اینکه بحث ترویج گفتمان ولایت در حوزه زنان و خانواده از جمله مباحثی است که در بسیج جامعه زنان به شدت مورد توجه قرار گرفته است، گفت: مباحثی مانند جمعیت، نقد برنامه های ماهواره و رسانه ها بیگانه و اخلاق حسنه در سطح خانواده و جامعه از جمله مباحثی است که به آن پرداخته شده و در فرهنگ عفاف و حجاب می تواند تاثیر گذار باشد.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان قم با بیان اینکه باید از الگوهای فرهنگی مهاجم جلو گیری کرد، تصریح کرد: چیزی که با قطعیت می تواند در تربیت جوانان ما در جامعه تاثیر گذار باشد بحث عمل به مسائل دینی است.

وی با بیان اینکه بانوان محجبه با به تصویر درآوردن مسئله دینی حجاب درخود نقش در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف دارند، تاکید کرد: رفتار عملی بانوان محجبه در جامعه می تواند تاثیر بسیار مثبتی را در اذهان سایر جوانان ما داشته باشد.

حیدری با اشاره به تبعات منفی ماهواره در حجاب و غفاف، افزود: آگاه سازی ازآسیب های ماهواره که ممکن است بر خانواده ها داشته باشد در سطح بسیج و در بین گروه های مختلف مردم بیان شد و مصادیقی که بعضا منجربه فروپاشی خانواده ها شده است، عنوان شد.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان قم با تاکید بر اینکه فعالیت های آگاه سازی از تبعات ماهواره باعث تحویل ۳۰۰ دیش ماهواده به پایگاه های بسیج شد، خاطرنشان کرد: بزرگترین مشکل جامعه در حال حاضر این است که خانواده ها آگاهی های لازم را ندارند و صدا وسیما باید در ترویج این مسائل در قالب های مختلف اطلاع رسانی کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32