فرمانده سپاه بابلسر در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید تاکید کرد

ترویج فرهنگ پوشش اصیل اسلامی ایرانی در جامعه

کد خبر: 4338
15/09/25 - 9:59 ق.ظ

فرمانده سپاه بابلسر با تأکید بر حفظ عفاف و حجاب و ترویج فرهنگ پوشش اصیل اسلامی ایرانی در جامعه گفت: دشمن به دنبال ترویج پوشش نامتعارف غربی و غیراسلامی در…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از مشهدسر؛ سرهنگ پاسدار موسی حسین نژاد در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید که در دبیرستان نمونه دولتی مرحومه عالیه اطمینانی بابلسر برگزار شد، از دانش‌آموزان به عنوان سرمایه‌های بزرگ علمی انقلاب اسلامی ایران یاد و اظهار کرد: یکی از اهداف شوم دشمن، سرمایه‌گذاری برای به انحراف کشیده شدن این سرمایه‌های گران‌بها است.

وی افزود: اصلی‌ترین وظیفه آحاد جامعه، دانش‌آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید حوزه و دانشگاه، انتقال پیام شهدای گرانقدر اسلام و انقلاب اسلامی ایران به نسل‌های کنونی و آینده جوامع بشری است.

فرمانده سپاه بابلسر با تأکید بر حفظ عفاف و حجاب و ترویج فرهنگ پوشش اصیل اسلامی ایرانی در جامعه گفت: دشمن به دنبال ترویج پوشش نامتعارف غربی و غیراسلامی در جوامع اسلامی به ویژه میهن اسلامی ایران است که باید با رجوع به وصیت‌نامه‌های شهدای گرانقدر دفاع مقدس و سرلوحه قرار دادن یکایک واژه‌های آن در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های شوم دشمن و در جهت تحقق آرما‌ن‌های مقدس شهدای والا مقام و امام شهدا (ره) در جامعه تلاش شود.

حسین‌نژاد، تصریح کرد: دشمن در صدد زاویه افکنی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی میان نخبگان و آینده‌سازان میهن اسلامی ایران است که باید با هوشیاری هر چه تمام‌تر توطئه‌های شوم آنان را خنثی کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توجه به موضوع عفاف و حجاب با معرفی الگوهای اصیل اسلامی ایرانی و فرهنگ بومی محلی و سنتی، همدلی و همزبانی در تمام ابعاد زندگی تاثیر به‌سزایی در ابطال اهداف شوم دشمن در بحث فرهنگی دارد و باید به عنوان اصلی‌ترین هدف در اولویت اهداف و ارزش‌های همه آحاد جامعه اسلامی قرار گیرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32