کد خبر: 4323
15/09/24 - 9:34 ق.ظ

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، اولین نمایشگاه و فروشگاه البسه عفاف و حجاب در پارس آباد مغان با حضور فرماندار این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پارسینه ، اولین نمایشگاه و فروشگاه حجاب «تسنیم» با هدف تامین و گسترش فرهنگ ناب حجاب و عفاف روز سه شنبه با حضور فرماندار و جمعی از اعضای شورای تامین پارس آباد در اول خیابان کشاورز این شهر افتتاح شد.

فرماندار پارس آباد در مراسم افتتاح این فروشگاه، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را از سیاست های اصلی و اولویت های کاری مسوولان فرهنگی دانست و گفت: این حرکت، یک حرکت خوب و قابل تقدیر است که به ترویج فرهنگ حجاب کمک می‌کند و باعث می‌شود بانوان محجبه نیز از البسه متنوع استفاده کنند.

مهدی احمدی با بیان اینکه این فروشگاه با سرمایه‌گذاری شخصی و ۶۰ میلیون تومانی ‘ولی شجاعی’ مدیر موسسه قرآنی تسنیم، در راستای ترویج البسه اسلامی راه اندازی شده است، افزود: به دلیل مشکل فروش و عرضه محصولات حجاب که در طول سال مخاطبان با آن مواجه هستند، این فروشگاه با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد پارس آباد برای رفع نیازهای مخاطبان فعالیتش را آغاز کرده است.

فرماندار پارس آباد اشاره به اینکه با ایجاد تنوع در البسه، باید به فقه اسلامی نیز توجه شود تا اصل حجاب در کنار تنوع حفظ شود، تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه با چنین رویکردی بسیار جای خرسندی دارد، چرا که پرداختن به مسئله عفاف و حجاب در جامعه تا حدودی مغفول مانده است.

فروشگاه حجاب و عفاف با هدف تامین البسه اسلامی با ارائه انواع ملزومات چادر، روسری، شال و سایر البسه عفاف بانوان و تامین البسه یکپارچه بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی، دانشگاهها و مدارس به منظور تحکیم بینان خانواده راه اندازی شده است.

     IMG_4219    IMG_4214IMG_4213IMG_4212

IMG_4211IMG_4209IMG_4208IMG_4201IMG_4199IMG_4196IMG_4194

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32