کد خبر: 4281
15/09/22 - 11:06 ق.ظ

سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس از ادامه بررسی طرح عفاف و حجاب با حضور مسئولان ذیربط در جلسه آتی این فراکسیون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب حسین سبحانی نیا سخنگوی فراکسیون روحانیون مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی میزان، با تکذیب خبر برگزاری مناظره بین اعضای این فراکسیون و افراد فعال در حوزه هسته ای کشور اظهار کرد: تاکنون در این مورد موضوعی در فراکسیون مطرح نبوده و موضوع برجام نیز بررسی نشده است.

وی افزود: بیشتر فعالیت این فراکسیون مربوط به حوزه فرهنگی کشور است و تاکنون مسائلی مربوط به طرحها و لوایحی که سبقه فرهنگی و مذهبی داشته اند در فراکسیون روحانیون مجلس بررسی شده است و هم اکنون نیز اعضای این فراکسیون در حال بررسی طرح عفاف و حجاب هستند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در مورد زمان برگزاری جلسه آتی این فراکسیون تاکید کرد: به احتمال زیاد در هفته آینده اعضای این فراکسیون تشکیل جلسه می دهند ولی هنوز زمان دقیق ودستور کار آن مشخص نشده است اما آنچه مسلم است بر اساس آنچه قبل از این مقرر شده بود ادامه بررسی طرح عفاف و حجاب و دعوت از مسئولان ذیربط در دستور کار قرار می گیرد.

وی در مورد نتایج حاصل شده از بررسی طرح عفاف و حجاب در جلسات اخیر این فراکسیون تصریح کرد: تصمیم گیری در این مورد هنوز نهایی نشده است و در جلسه آتی مشخص می شود که به چه صورت باید تصمیم گیری کنیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32