مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

الگوهای حجاب اسلامی در برنامه های صداو سیما نمایش داده شوند

کد خبر: 4279
15/09/22 - 9:57 ق.ظ

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه وجود الگوهای بی توجه به حجاب در صدا و سیما باعث افزایش پدیده بدحجابی می شود به …

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور در گفت و گو با پایگاه خبری حجاب با اشاره به اینکه برخورد درست در زمنیه حجاب را باید از صداو سیما را به عنوان یکی از ارکان اصلی در نظر گرفت، اظهار داشت: چهره های غیر محجبه و غیر عفیفه و کسانی که حرام و حلال و محرم و نامحرم چندان برای آن ها اهمیت ندارد نباید در صدا و سیما به عنوان الگو مطرح شده ودر معرض دید قرار گیرد.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه نسل جوان ما بادیدن الگو هایی که در صدا و سیما نمایش داده می شود دچار تردید می شوند، افزود: جوان در دو راهی قرار می گیرد که اگر این طرز پوشش خوب است چرا جوانان ازآن منع می شوند و اگر بد است چرا افرادی با این طرز پوشش الگو و چهره می شوند.

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه سئوالی که جوانان با آن مواجه می شوند واقعا پاسخی برای آن وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اگر مجری جوان و بازیگران بی قید به این موضوع در صدا و سیما جذب می کنیم خود صدا و سیما این طرز پوشش و رفتار را الغا کرده و آن را الگو کرده است.

وی افزود: وقتی ما خود الگو هایی با طرز پوشش و رفتار غلط را در رسانه ملی خود تبلیغ می کنیم نمی توانیم انتظار داشته باشیم که این امور در جامعه ترویج نشود.

حجت لاسلام ذوالنور با بیان اینکه نسل جوان به دنبال الگو و قهرمان هستند، تاکید کرد: نسل جوان به نمادهای رسانه ها و از جمله هنرمندان توجه ویژه داشته و طرز رفتار خود را با آن منطبق می کنند به همین دلیل بایدالگو هایی در معرض نمایش قرار بگیرند که با آرمان های ما در زمینه حجاب همخوانی داشته باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32