کد خبر: 4218
15/09/21 - 5:59 ق.ظ

هفتمین جشنواره سراسری «آواها و نغمه‌های آسمانی» در دو مرحله استانی و کشوری ویژه آقایان برگزار می‌شود که تاکنون ۲۸ گروه سرود از استان مرکزی ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب حجت‌الاسلام مصطفی ذوالفقاری، دبیر کانون‌های فرهنگی-هنری مساجد استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، گفت: مرحله استانی هفتمین جشنواره سراسری «آواها و نغمه‌های آسمانی» به صورت غیرحضوری ویژه نوجوانان عضو کانون‌های فرهنگی – هنری مساجد در استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی شناسایی و ارتقاء‌ سطح اطلاعات عمومی و تخصصی نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به رشته سرود و همچنین ایجاد رقابت سالم، کشف استعدادهای محلی و منطقه‌ای و آشنایی بیشتر مردم و مسئولان با استعدادهای کانون‌های مساجد را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.

حجت‌الاسلام ذوالفقاری اظهار کرد: هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه‌های آسمانی در دو مرحله استانی و کشوری ویژه برادران برگزار می‌شود که گروه‌های متقاضی درسنین ۱۰ تا ۱۵ سال و ۱۴ تا ۳۰ سال می‌بایست پس از ثبت‌نام در سایت جشنواره به نشانی www.javananemasajed.ir و شرکت در دوره‌های آموزشی تدوین شده تا تاریخ ۱۴ آذر سال جاری طبق آئین‌نامه آثار خود را به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی-هنری مساجد استان مرکزی ارائه کنند.

وی ادامه داد: این جشنواره در قالب موضوعات ائمه معصومین(ع)، مسجد، نماز، ایثار و شهادت، امر به معروف‌ و نهی از منکر، عفاف و حجاب برگزار خواهد شد، مرحله کشوری این جشنواره هشتم دی ماه سال جاری به میزبانی استان همدان برگزار می‌شود، همچنین بخش ویژه جشنواره شامل سرود سازمانی کانون‌های مساجد و سرود بدون موسیقی است که به صورت جداگانه داوری خواهد شد.

دبیر کانون‌های فرهنگی-هنری مساجد استان مرکزی در پایان گفت: استقبال گروه‌های سرود استان از هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه‌های آسمانی بسیار خوب بوده است به طوری که تا کنون ۲۸ گروه سرود از استان مرکزی در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32