کد خبر: 4159
15/09/18 - 1:05 ب.ظ

مسئول مرکز اجرایی امر به‌معروف ثامن گفت: طرح امر به‌معروف و نهی از منکر درباره موضوع عفاف و حجاب در بافت اطراف حرم مطهر رضوی به مرحله اجرا در آمده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد، رضا شهیدی، مسئول مرکز اجرایی امر به‌معروف و نهی از منکر ثامن با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب درباره امر به‌‌معروف و نهی‌ از منکر، اظهار کرد: تأکیدات و دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در تمامی حوزه‌ها به‌خصوص درباره امر به ‌معروف و نهی‌ از منکر، باید توجه و عملیاتی شود.

وی افزود: طرح تذکر لسانی توسط مرکز اجرایی امر به معروف و نهی از منکر سپاه ثامن و حمایت و همکاری شهرداری ثامن که از تاریخ ۳۱ مردادماه سال جاری آغاز شده بود، تا پایان شهریورماه امسال ادامه دارد.

شهیدی با بیان اینکه تعداد ۵۰۰ نفر از بانوان و ۹۰۰ نفر از آقایان به عنوان ضابط در این طرح سازماندهی شده‌اند، افزود: براساس وظیفه محول شده به مرکز اجرایی امر به معروف و نهی از منکر ثامن در اجرای مأموریت تذکر لسانی، اجرای این‌گونه طرح‌ها در اطراف حرم مطهر رضوی ادامه خواهد داشت.

یادآور می‌شود، در حوزه حریم رضوی (محدوده منطقه ثامن) طرح ویژه عفاف و حجاب در نوروز امسال نیز اجرا شد که رضایت بسیاری از مردم، کسبه و زائران حضرت رضا(ع) را به دنبال داشت.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32