کد خبر: 4141
15/09/18 - 12:10 ب.ظ

امام جمعه ساری و نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: متاسفانه عدم رعایت حجاب در جامعه سبب افزایش آسیب های اجتماعی می شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پایگاه خبری هدانا، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نمازجمعه این هفته ساری افزود: ۲۵ آیه به صورت مستقیم و غیر مستقیم درباره حجاب در قرآن آمده است و مردم را به رعایت و حفظ عفاف و حجاب در جامعه توصیه کرد.
وی اظهار داشت : ما باید خودمان همانطوری که انقلاب کردیم برای حجاب و عفاف نیز انقلاب کنیم تا جامعه به اصل خود برگردد.
وی، با بیان اینکه مساله امر به معروف و نهی از منکر را مجلس شورای اسلامی سروسامان داده است ، تاکید کرد : انتظار می رود به مقوله حجاب نیز پرداخته شود.
طبرسی، با بیان اینکه ۱۱ میلیون دختر و پسر مجرد در کشور وجود دارد، افزود: باید مسلمین به قرآن، حجاب و ارزش های دینی گرایش پیدا کنند.
خطیب چمعه ساری با اشاره به رعایت اصل تقوا در جامعه، بیان داشت : زندگی سعادتمند در دنیا و آخرت در گرو رعایت تقوا و عمل به دستورات الهی است.
وی به گرامیداشت هفته دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد : ایثار و فداکاری شهدا در هشت سال دفاع مقدس باید در جامعه
گسترش یابد و فرهنگ شهدا را باید گسترده تر در نسل جوان ترویج کنیم.
وی به برگزاری جشن عاطفه ها اشاره کرد و گفت : مسلمین نباید این جشن را فراموش کنند ومشارکت و همکاری مردم برای یاری به دانش آموزان باید مورد توجه قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: همه ما باید با وحدت و همدلی کمک کنیم تا دانش اموزان نسل سوم منحرف نشوند و باید به توصیه معلمان گوش کنیم.
وی همچنین حادثه شوم و جنایات اخیر رژیم صیهونیستی به قبله نخست مسلمانان را محکوم کرد و تصریح کرد : همه مسلمانان که یک میلیارد جمعیت دارد باید برای حمایت از بیت المقدس عکس المعل نشان دهند چرا ما نباید نسبت به این مسئله بی تفاوت
باشیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32