آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه شهرستان لردگان:

تبلیغات مخرب دشمن درباره مخدوش کردن فرهنگ حجاب و عفاف جدی است

کد خبر: 4139
۹۴/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۹ ب.ظ

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه شهرستان لردگان گفت:هزینه‌های بسیاری در راستای مخدوش کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه توسط رسانه‌های مختلف از سوی دشمن شکل…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از لردگان، صالح عباسی صبح امروز در جمع مسئولان فرهنگی پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج این شهرستان اظهار داشت: امروز دشمنان این آب خاک با استفاده از تهاجم همه جانبه فرهنگی، جوانان جامعه را هدف مقاصد شوم خود قرار داده‌اند و قصد ضربه زدن به نهاد و رکن اصلی خانواده را دارند اما آگاهی و بصیرت خانواده سد محکمی در مقابل حربه شوم آن‌ها است.

وی افزود: امروز در شرایطی قرار گرفته‌ایم که دشمنان ایران اسلامی با راه‌اندازی شبکه‌ها و سایت‌های خبری و شبکه‌های مجازی سعی در تضعیف نظام ‌دارند که باید فعالان این عرصه هر آنچه در طبق اخلاص دارند انجام دهند چراکه تأثیرگذاری یک کلیپ چند دقیقه‌ای در شناساندن انسان‌های ارزشمند و الگو گرفتن از آن‌ها برای جوانان بسیار مفید و حائز اهمیت است.

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه شهرستان لردگان بیان کرد: راهبرد اصلی دشمن برای مقابله با نظام اسلامی ایران تهاجم فرهنگی و ضربه به دین، مکتب و سبک زندگی اسلامی مسلمانان به ویژه ملت ایران است.

عباسی با اشاره به هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد:همانطور که در جنگ تحمیلی با دست خالی در برابر دنیا مردانه ایستادیم و استکبار و زورگویان را به زانو در آوردیم امروز در جنگ نرم هم باید در برابر زیاده خواهان، زرگویان و شیاطین با صبر و حوصله مقاومت کنیم که پیروزی نهایی ازآن حق است.

وی با تأکید بر اینکه وظیفه ما در طول سال به ویژه در ایام هفته دفاع مقدس، زنده نگه داشتن آرمان‌های شهدا و اهداف جنگ است، گفت: نباید به صورت نمادین چند برنامه در هفته دفاع مقدس اجرا کنیم، بلکه باید فرهنگ دفاع مقدس را در بین جوانان ترویج دهیم.

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه شهرستان لردگان حجاب را پوشش ظاهری وعفاف را پوشش باطنی دختران و بانوان برشمرد و افزود: امروز دشمن حجاب و عفاف دختران و زنان ما را نشانه رفته و به دنبال این بوده که حجاب و عفاف را از دختران و زنان ما بگیرد.

عباسی گفت: هزینه‌های بسیاری در راستای مخدوش کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه توسط رسانه‌های مختلف از سوی دشمن شکل گرفته و باید گفت این تبلیغات مخرب تا حدود زیادی توانسته است در جامعه موثر باشد و نقش تخریبی خود را ایفا کند.

انتهای پیام/ج

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32