فرماندار شادگان:

شادگان شهر حجاب است

کد خبر: 4133
15/09/17 - 11:46 ق.ظ

فرماندار شادگان گفت: اداره راه و شهرسازی نسبت به نصب تابلو شاخص‌های شهرستان در مبادی ورودی شهرستان و شهر شادگان با مضمون شادگان شهرستان حجاب اقدام کند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب بهروز فرج اللهی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شادگان اظهار کرد: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، احقاق حقوق افراد و احساس آرامش و امنیت در جامعه از اهداف ستاد صیانت از حقوق شهروندان در این شهرستان است.

وی با توجه به اهمیت رعایت حقوق شهروندی بر ضرورت فرهنگ سازی و گسترش و تحکیم فرهنگ حجاب و عفاف درسطح جامعه و صیانت از حریم عمومی تاکید کرد و افزود: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و احقاق حقوق افراد و احساس امنیت و آرامش در جامعه از اهداف ستاد صیانت از حقوق شهروندان است تمامی مدیران ادارات و دستگاههای اجرائی شهرستان باید در ارتباط پیشبرد حقوق شهروندی تمام توان خود را به کار گیرند.

فرماندار شادگان در ادامه بر لزوم توجه به زیبا سازی محیط شهری در سطح شهرهای تابعه شهرستان تأکید کرد و گفت: شهرداران شادگان، دارخوین و خنافره بمنظور زیبا سازی در محیط شهر‌ها و رعایت حقوق شهروندی اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به لزوم معرفی شاخص‌های اصلی شهرستان، اداره راه و شهرسازی نسبت به نصب تابلو شاخص‌های شهرستان در مبادی ورودی شهرستان و شهر شادگان با مضمون شادگان شهرستان حجاب، شعر و ادب، نخلستان‌ها، تالاب و بندر شادگان، مهمان‌نواز و ولایتمدار بودن مردم اقدام کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32