کد خبر: 4085
15/09/15 - 12:23 ب.ظ

مدیر کنگره علامه بهلول با انتقاد از تاثیر ضد دینی برخی شبکه‌های اجتماعی، بر لزوم ایجاد خوراک فرهنگی متناسب با فرهنگ دینی کشور تاکید کرد.

مهدی علی اکبری در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری حجاب، با اشاره به نقش مخرب برخی از شبکه‌های اجتماعی، اظهار داشت: وضعیت ماهواره در حال حاضر در جامعه ما فرق کرده است و شبکه‌های اجتماعی نفوذ بیشتری از ماهواره پیدا کرده‌اند.
مدیر کنگره علامه بهلول با بیان اینکه امروزه در دستان هر جوان و نوجوانی یک ماهواره وجود دارد؛ افزود: ماهواره قابلیت‌ها و نفوذ بسیار زیادی که در سال‌های پیش داشت را از دست داده است و شبکه‌های اجتماعی جای آن را گرفته است.
وی با ابراز نگرانی از محتوای غیر اخلاقی که در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، تاکیدکرد: اثرگذاری کلیپ‌ها و موضوعاتی که در شبکه‌های اجتماعی به صورت نظاممند دنبال می‌شود امروزه بسیار بیشتر از ماهواره است.
علی اکبری با تاکید بر ایجاد تیم‌های کاری و کار کار‌شناسی شده در جهت مقابله با اثرات سو شبکه‌های اجتماعی، خاطرنشان کرد: باید کارگروه‌های مختلفی برای ایجاد خوراک فرهنگی و به خصوص هنری ایجادشود.
علی اکبری با اشاره به اینکه آثاری مثل محمد رسول الله (ص) سال‌ها تحقیق و تلاش بی‌وقفه را در پشت خود داشته است، تاکید کرد: اثراتی این همه تلاش بی‌وقفه را در حال حاضر می‌توانیم در حاضر در سینما‌ها و استقبال پرشور مردم ببینیم.
مدیر کنگره علامه بهلول بااشاره به اینکه فیلم محمد رسول الله (ص) با استقبال بی‌نظیر مردم هزینه ساخت خود را بر می‌گرداند، افزود: این تصور که کار فرهنگی برگشت مالی ندارد و بعضا خیلی‌ها به این دلیل به سراغ کار فرهنگی نمی‌روند درست نیست، کار فرهنگی اتفاقا برگشت مالی مناسبی هم می‌تواند داشته باشد.
انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32