جانشین فرمانده انتظامی شهرستان همدان خواستار شد:

تشکیل واحد مشاوره امر به معروف در مساجد شهر همدان

کد خبر: 4060
15/09/15 - 5:58 ق.ظ

سرهنگ منصور ملکی گفت: در راستای پیاده سازی فرهنگ امر به معروف در جامعه باید واحد مشاوره در مساجد شهر همدان برای ارائه راهنمایی های لازم ایجاد شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری برنا از همدان، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان همدان در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان همدان که در محل فرمانداری همدان تشکیل شد، با اشاره به اجرای طرح ارتقای فرهنگ حجاب و عفاف در همدان اظهار داشت: طرح امنیت اخلاقی برای ارتقای فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه اجرا شده است.

وی گفت: در همین راستا ۵ ایستگاه پلیس عفاف و حجاب در مناطق توریستی شهر همدان برپا شده است و در این ایستگاه‎ها مشاوران ناجا به افراد بدحجاب مشاوره رایگان ارائه می‎دهند.

ملکی اظهار کرد: کار بیشتر این ایستگاه‌ های ایجاد شده در سطح شهر دادن تذکر لسانی و برقراری امنیت مسافران حاضر در شهر تاریخی و گردشگری همدان است.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان امسال ماموران ناجا بیش از ۹ هزار مورد تذکر لسانی و ارشادی به شهروندان همدانی ارائه داده اند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: در همین مدت بیش از ۲۵۰ فرد روزه خوار دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده اند.

وی اظهار کرد: در راستای پیاده سازی فرهنگ امر به معروف در جامعه باید واحد مشاوره در مساجد شهر همدان برای ارائه راهنمایی های لازم ایجاد شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32