فرمانده انتظامی آبیک عنوان کرد

با کشف حجاب در خودروها برخورد می‌شود

کد خبر: 3981
15/09/12 - 11:15 ق.ظ

فرمانده انتظامی شهرستان آبیک گفت: در خصوص کشف حجاب در داخل خودروها پلیس موظف به برخورد است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، منصور خدایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، نبستن کمربند ایمنی و پارک دوبل را از بیشترین تخلفات در شهرستان آبیک عنوان کرده و اظهار داشت: با توجه به اینکه زیرساخت‌های ترافیکی شهرستان آبیک بسیار قدیمی بوده و هسته مرکزی شهر هم بیشترین مشکل ترافیکی را دارد، با هماهنگی شهردار و مدیرعامل سازمان ترافیک شهرستان آبیک، مقرر شده که موضوع پارک دوبل‌ها در بلوار امام خمینی (ره)، خیابان‌های طالقانی و شریعتی با راه‌اندازی مجدد پارکبان برطرف شود.

وی افزود: این خیابان‌ها بیشترین بار ترافیکی را دارد، بیشتر اصنافی‌های این خیابان‌ها خودروهای خود را مقابل مغازه‌های‌شان پارک کرده و شهروندانی که برای رفتن به مراکز درمانی، خرید و سایر اماکن مراجعه می‌کنند، ناگزیر به صورت دوبل پارک می‌کنند که این موضوع با هدف ساماندهی پارک دوبل‌ها در دستورکار قرار خواهد گرفت.

خدایی به مشکل ترافیک عصرگاهی و شبانگاهی آبیک اشاره کرد و افزود: در این خصوص با ساخت دو ریل که به زودی انجام می‌شود، برای جلوگیری از ازدحام در دوربرگردان‌ها ترافیک را روانتر می‌کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان آبیک در ادامه با بیان اینکه ساختمان فعلی پلیس راهور این شهرستان مناسب نیست، خاطرنشان کرد: به دنبال فراهم کردن ساختمان جدید پلیس راهور در مرکز شهر هستیم تا خدمات‌رسانی به شهروندان را به نحو مطلوب ارائه کنیم که امیدواریم تا ماه آینده اقدامات خوبی صورت گرفته و این امر محقق شود.

خدایی عنوان کرد: ۳۰ تخلف حادثه‌ساز داریم که مهمترین آنها سرعت و سبقت غیرمجاز و انجام حرکات نمایشی است که مأموران پرتلاش این شهرستان در صورت مشاهده، ضمن اعمال قانون و نمره منفی، خودرو متخلف را ۷۲ ساعت توقیف و به پارکینگ منتقل می‌کنند.

وی تأکید کرد: در خصوص کشف حجاب در داخل خودروها نیز پلیس موظف به برخورد بوده و خودروی متخلف متوقف و راننده وسیله نقلیه به پلیس امنیت عمومی معرفی می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان آبیک تأکید کرد: یکی دیگر از برنامه‌های راهور، کنترل شیشه‌های دودی خودروهاست، در صورتی که پلیس نتواند از سه متری افراد داخل ماشین را ببیند، خودرو را متوقف و مبلغ ۳۰۰ هزار ریال جریمه می‌کند، علاوه بر آن باید مشکل شیشه دودی در همان محل برطرف و از شیشه‌ها کنده شود.

خدایی بیشترین تخلفات شهروندان آبیکی را نبستن کمربند ایمنی و پارک دوبل عنوان و اظهار امیدواری کرد: شهروندان با رعایت بیشتر قانون، این آمار را در آینده نزدیک به صفر برسانند.

وی اظهار امیدواری کرد: با انتقال پلیس راهور به مرکز شهر، خدمات مطلوب تری به شهروندان آبیکی ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32