کد خبر: 3950
15/09/11 - 12:18 ب.ظ

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگاور گفت: اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب رسالتی خطیر و سنگین است که برعهده فعالان عرصه فرهنگی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا حجت الاسلام علی کریم پوریان روز پنجشنبه در نشست بانوان فعال فرهنگی کنگاور با بیان اینکه یکی از عالی ترین الگوهای قابل پیروی برای انسانها به ویژه زنان، حضرت فاطمه زهرا (س) است افزود: براساس نظر امام خمینی (ره) اگر پیامبری خاتمه نمی یافت مسلماً حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان بهترین و کامل ترین انتخاب الهی به جامعه بشریت معرفی می شد.
وی خاطرنشان ساخت: در شرایط فعلی دشمن درصدد است تا با سرمایه گذاری بر روی نیروهای جوان کشور آنها را از نظر اخلاقی به انحراف بکشاند و اشاعه فرهنگ حجاب نقش اساسی و مؤثری را در میان زنان جامعه ایفا می کند.
کریم پوریان با بیان اینکه بانوان به عنوان مادر و همسر در تربیت نسل آینده نقش مهمی را ایفا می کنند اضافه کرد: استکبار برای تغییر فرهنگ ما تلاش خود را از قشر بانوان شروع کرده است.
کریم پوریان اضافه کرد: حجاب زنان و دختران را در برابر دزدان حیا و عفت مصونیت می بخشد و باعث حفظ شخصیت و کرامت زن می شود.
در پایان بانوان فعال فرهنگی نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مسائل فرهنگی شهرستان ارائه دادند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32