آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شاهرود:

دشمن به‌دنبال تخریب اعتقادات و فرهنگ اسلامی ملت ایران است

کد خبر: 3947
۹۴/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۰ ب.ظ

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شاهرود گفت: اقتدار و عزت امروز ما به‌برکت فرهنگ ایثار و شهادت و خون شهدا است و باید قدردان باشیم و…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از شاهرود، حجت‌الاسلام علی شریفی در یادواره ۸۱ شهید شهر بسطام که به همت پایگاه حکیمه بسیج خواهران حوزه ریحانه الرسول (ص) در حسینیه صباغان این شهر با حضور خانواده شهدا و بسیجیان خواهر برگزار شد، اظهار داشت: هر جا سخن از شهدا است سخن از زندگی است و شهیدان برای تمامی زندگی ما پیام‌ دارند.

وی افزود: اصلی‌ترین پیام شهدا خودسازی است و ملاک زندگی نیست، بلکه چگونه زندگی کردن است و چگونه مردن، خیلی‌ها در دنیا عالم می‌شوند؛ اما پشیمان می‌شوند چون حب دنیا و مال دنیا دارند که سبب می‌شود علم و تقوا از دل آنها برود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شاهرود خاطرنشان کرد: شهیدان دل به دنیا نداشتند و هر چه داشتند برای خدا و رضای او بود و از جان و مال خود برای حفظ اسلام و ارزش‌ها گذشتند و رفتند تا ما در امنیت و آرامش باشیم.

شریفی با تأکید بر قدردان بودن شهدا تصریح کرد: باید قدردان آن جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌ها باشیم و نباید هوا و هوس و خوش‌گذرانی‌های زودگذر دنیا ما را مشغول خود کندو حواسمان باید بسیار جمع باشد.

وی بیان کرد: کسانی که متاع دنیا را بخواهند، دنیا را ترجیح داده و روح معنوی از آنها گرفته‌شده و زندگی آنها مردگی است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شاهرود با بیان اینکه مؤمنان همیشه و پیوسته در حال امتحان و ابتلا هستند عنوان کرد: اگر ما به شهدا اقتدا کنیم و راه آنان را دنبال کنیم هرگز در امتحانات دچار لغزی نمی‌شویم و موفق و سربلند هستیم.

شریفی با اشاره به اقتدار ایران اسلامی در دنیا گفت: این اقتدار و عزت امروز ما به برکت فرهنگ ایثار و شهادت و خون شهداست و باید قدردان باشیم و برای حفظ این اقتدار و عزت در مسیر شهدا و هدف آنها که حفظ اسلام و انقلاب و ولایت بود حرکت کنیم.

وی عنوان کرد: اگر امروز قدرت‌های شرق و غرب عالم در برابر ایران به گفت‌وگو می‌نشینند، به سبب ایستادگی بر فرهنگ ایثار و شهادت است و باید تلاش کنیم این فرهنگ را در جامعه بسط و گسترش در نسل جوان خود نهادینه نماییم.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شاهرود با اشاره به تأکید شهدا بر حفظ حجاب و عفاف بانوان افزود: شهدا برای حجاب تأکید داشتند و این فقط حجاب ظاهری نیست و حجاب باطنی را نیز شامل می‌شود، یعنی بانوان ما باید در عین حجاب ظاهر باید حیا و عفاف نیز داشته باشند چرا که این سبب حفظ خانواده و جامعه ما در برابر انحرافات می‌شود و بسیار اهمیت دارد.

شریفی با تأکید بر حفظ هوشیاری در برابر تهدیدات دشمنان بیان کرد: دشمن امروز با جنگ نرم و فرهنگی وارد میدان مبارزه با جمهوری اسلامی‌شده و باید بدانید هدف اصلی آنها تخریب اعتقادات و فرهنگ اسلامی ماست.

وی با اشاره به اینکه امروز تمرکز دشمن در جنگ نرم برنهاد خانواده و به‌ویژه بانوان و دختران جامعه است، خاطرنشان کرد: اگر دشمنان در این زمینه بتوانند نفوذ کنند، به اهداف خود در انحراف در جامعه اسلامی و تسلط بر آن دست خواهند یافت.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شاهرود خاطرنشان کرد: ملت ایران با بصیرت و هوشیاری خود نخواهد گذاشت که ذره‌ای به شأنیت و عزت آنان خدشه وارد شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32