کد خبر: 3930
15/09/10 - 7:30 ق.ظ

امام جمعه زرندیه گفت: فرهنگ سازی حجاب و عفاف باید از درون خانواده ها صورت پذیرد و آماده سازی خانواده ها نسبت به اهمیت این مهم نقش بسزایی را ایفا می کند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار خبرگزاری رسا در استان مرکزی، حجت الاسلام محمدعلی علم الهدی، امام جمعه زرندیه عصر امروز چهارشنبه ۱۸شهریور در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه، بیان داشت: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند برنامه ریزی و تلاش مسؤولان است.

فرهنگ سازی حجاب و عفاف باید از درون خانواده ها صورت پذیرد

امام جمعه زرندیه بدحجابی را معضل و مصیبتی برای جامعه دانست و خاطر نشان کرد: فرهنگ سازی حجاب و عفاف باید از درون خانواده ها صورت پذیرد و آماده سازی خانواده ها نسبت به اهمیت این مهم نقش بسزایی را ایفا می کند.

حجت الاسلام علم الهدی با اشاره به راهکارهای فرهنگ سازی حجاب و عفاف در جامعه اسلامی، گفت: بهترین راهکارهای ترویج فرهنگ حجاب وعفاف فضا سازی سطح شهرها بانصب بنر و پلاکارد، برپایی نمازجماعت درمدارس ، دانشگاه ها وادارات است.

بی‌عفتی به عنوان یک آسیب فرهنگی بزرگ محسوب می شود

امام جمعه زرندیه با تأکید بر این که فرهنگ عفاف و حجاب باید از کودکی شکل گیرد، خاطرنشان کرد: امروز در جامعه مقوله های حجاب، عفاف و اقامه نماز بسیار یک ضرورت است و در این راستا باید از تمامی ابزار ممکنب رای ترویج این مهم در بین دختران و پسران جوان به ویژه دانشجویان استفاده کرد.

حجت الاسلام علم الهدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت مقابله با نسل جوان ایران اسلامی راه را در ترویج فرهنگ بدحجابی و برهنگی در پیش گرفتند و امروز با توجه به حساسیت موضوع مسؤولان کشور باید بیش از پیش در این راستا تلاش کنند.

امام جمعه زرندیه با بیان این که بدحجابی و بی‌عفتی به عنوان یک آسیب فرهنگی بزرگ محسوب می شود، اظهار داشت: حجاب و عفاف دو ارزش اخلاقی درجامعه بشری بویژه جوامع اسلامی است که درکنار هم وگاه به جای هم به کاررفته اند.

ارائه الگویی فاطمی در عرصه عفاف و حجاب

حجت الاسلام علم الهدی گفت: امروز جامعه ما در چنین شرایطی نیازمند ارائه الگویی فاطمی در عرصه عفاف و حجاب است و این مهم نیازمند یک برنامه ریزی مدون و کارشناسی است.

امام جمعه زرندیه در ادامه با بیان این که عفاف و حجاب سبب تحکیم بنیان خانواده ها و سلامت جامعه می شود، گفت: زنان مسلمان می توانند با بهره مندی از عفت و حجاب، خود از تهاجم های فرهنگی دشمنان ایران اسلامی گزند آسیب‌ها مصون بدارند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32