کد خبر: 3892
15/09/08 - 5:58 ق.ظ

معاون تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مدیران دستگاه‌‌های اجرایی استان زنجان باید به مقوله عفاف و حجاب توجه ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش پایگاخ خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، حجت‌الاسلام حسن صلاحی شامگاه دوشنبه در سومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی اظهار داشت: مدیران دستگاه‌‌های دولتی و عمومی در درون سازمان خود باید به مقوله عفاف و حجاب توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم داشتن پوشش مناسب کارمندان زن و مرد در ادارات و سازمان های دولتی تصریح کرد: در استان زنجان نظارت‌ها بر تمامی مراکزی که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم تحت نظارت دستگاه‌های دولتی قرار دارند تشدید شود.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه ظاهر جامعه باید اسلامی باشد، ابراز کرد: دستگاه‌های دولتی برای افزایش و تبلیغ عفاف و حجاب به کمک دستگاه‌های فرهنگی بیایند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان نیز در این جلسه گفت: ارزیابی عملکرد سال ۹۳ دستگاه‌‌های دولتی و عمومی استان در زمینه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب حرکتی رو به جلو بوده که سبب رشد و ترقی سازمان‌ها در زمینه ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به مراجعان و مردم می‌شود.

عادل کاظمی‌ با بیان اینکه نتایج این ارزیابی مورد قبول نیست، خدمات ارائه شده از سوی این دستگاه به مردم را مطلوب دانست و خاطرنشان کرد: تقاضا دارم تا ارزیابی‌های انجام شده مجددا مورد بررسی کارشناسانه قرار گیرد.

محمود عباسی، معاون پژوهشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان زنجان نیز در این جلسه با اشاره به تعهد تمامی دستگاه‌های اجرایی استان به لزوم حفظ حقوق شهروندی و عفاف و حجاب تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم تا به منظور توجه کارکنان به این موضوعات مربوط به حفظ حقوق شهروندی و عفاف و حجاب کلاس‌های آموزشی برای کارکنان ادارات برگزار شود.

وی تصریح کرد: برای تبدیل شدن حفظ حقوق شهروندی و عفاف و حجاب به فرهنگ ضرروی است تا اکیپ‌های ارزیابی عملکرد در زمینه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی به ادارات و دستگاه‌های عمومی و دولتی اعزام شوند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب در پایان این جلسه بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی زنجان تجلیل شدند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32