تهاجم فرهنگی جدید:

طراحی چادر های بی حجاب (عکس)

کد خبر: 380
15/04/13 - 9:07 ق.ظ

چادر کلمه ای که در درون خود هزاران معنای همراه با عفاف نهفته دارد. دین اسلام به همه زنان مومنه دستور داده تا در مقابل نامحرم خود را در درون آن محفوظ بدارند.

چادر بی حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شهدای ایران؛ چادر کلمه ای است که در درون خود هزاران معنای همراه با عفاف نهفته دارد. پوشش برتری است که دین اسلام به همه زنان مومنه دستور داده است تا در مقابل نامحرم خود را در درون آن محفوظ بدارند.

پوشش چادر در میان بانوان عمدتا چادر های ساده ایرانی است که هر کسی در هر خانواده ای حداقل آن را دیده و از نزدیک لمس کرده است. اما در سال های اخیر طراحان مد و لباس و بعضا برخی طراحانی که نام طراح عفاف و حجاب اسلامی را بر خود نهاده اند مدل های مختلفی از چادر همچون: ملی، عربی، قجری، لبنانی، عبایی، شالی، دانشجویی و دهها مدل دیگر از چادر را نیز تولید کرده اند که بیشتر مورد استفاده دختران جوان و دانشجو و دانش آموز قرار می گیرد اما همچنان چادر های ساده ایرانی زیبا ترین، بهترین و با حجاب ترین نوع چادر محبوب خانم های چادری است.

در این میان برخی از طراحان اسلامی تلاش کردند تا مقنعه های بلند و آستین دار را نیز به چادر های اسلامی اضافه کرده تا پوشش اسلامی و کاملی برای بانوان را به ارمغان بیاورند اما تهاجم فرهنگی در این حوزه هم وارد شده و اخیرا چادر هایی طراحی و در حال ورود به کشور به عنوان مد های جدید چادر است که نه تنها حجاب ندارد بلکه این چادر های بی حجاب دور از عفاف بانوان ایرانی است که الگوی زندگی خود را حجاب فاطمی در نظر می گیرند.


این چادر ها که نه برای حفظ حجاب بلکه برای جلوه گری طراحی شده است حاصل دست طراحانی است که بیش از هر چیز غرب زدگی را برای مسلمانان در نظر گرفته و تلاش می کنند تا فرهنگ منحط و پس بی عفتی را برای بانوان عفیفه و با حجاب به ارمغان بیاورند.

نگاهی به شکل و شمایل این چادر ها نشان می دهد که تنها چیزی که از این چادر ها استنباط نمی شود رنگ و بوی حجاب فاطمی است.

انتظار می رود تا دست اندرکاران نظارت بر عرضه محصولات در بازار از ترویج و توزیع این چادر ها در داخل کشور جلوگیری نمایند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32