آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 3734
۹۴/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۶ ق.ظ

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان کمبود بودجه را یکی از مشکلات ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از همدان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی شامگاه چهارشنبه، چهارم شهریور در نشست شورای هماهنگی امر به معروف ونهی از منکر استان گفت: ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر نیازمند زیرساخت است.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر در حال حاضر مانند این است که ما با جاروبرقی در میدان جنگ بجنگیم، فقط خود را فریب می‌دهیم و در اصل نمی‌دانیم چه کاری انجام می‌دهیم، یکی از مشکلات در این زمینه کمبود بودجه است.

آیت‌الله طه‌محمدی بیان کرد: اگر بودجه مناسبی برای ترویج فریضه امر به معروف نهی از منکر اختصاص پیدا کند در کمتر از دو ماه مسئله حجاب را در استان درست خواهم کرد. بسیاری از خانم هایی بی حجاب از اصل حجاب آگاهی ندارند، و تا وقتی که برای آنها آشکار نشود که حجاب یک منکر است همین وضع ادامه خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با اشاره به اینکه متأسفانه از اصل موضوع امر به معروف و نهی از منکر شناختی نداریم، عنوان کرد: باید اول اصل این فریضه را بشناسم و بعد وارد مرحله اجرا شویم.

وی با بیان اینکه نماد منکر فقط بد حجابی و بی‌حجابی نیست، ادامه داد: بسیاری از کارها از جمله ربا‌خواری بانک‌ها نیز از منکرات است، اما فقط روی بدحجابی و بی‌حجابی مانور می‌دهیم که این امر نشان دهنده آنست که از اصل موضوع غافل هستیم.

آیت‌الله طه‌محمدی خاطرنشان کرد: باید در مرحله اول معروف و منکر را بشناسیم تا بدانیم آن را در کجا به کار ببریم، وقتی آنهارا شناختیم می‌دانیم که باید چگونه پیش برویم که تأثیرگذار باشد. این فریضه نیازمند زیر‌ساخت‌های مهم است و باید دانشگاه‌ها و نهاد‌ها ایجاد شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32