کد خبر: 3732
15/08/27 - 11:19 ق.ظ

نصب پوستر در سطح شهر تاثیر بسزای دارد و هر رهگذری با عبور از خیابان وپیاده رو چشمش به آن می افتد و ازموضوعی که آگاهی ندارد آگاهی پیدا می کند ولی متاسفانه..

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از“مینوجهان”نصب پوستر در سطح شهر تاثیر بسزای دارد و هر رهگذری با عبور از خیابان وپیاده رو چشمش به آن می افتد و ازموضوعی که آگاهی ندارد آگاهی پیدا می کند.ولی متاسفانه پوسترهای که جلوی بسیاری از معضلات اجتماعی را می گیرد در شهر منوجان دیده نمی شود مثلا پوستر حجاب که یکی از ضروری ترین است در سطح شهر دیده نمی شود.

پوستری که اگر در سطح شهر باشد وچشم هر رهگذری به آن بیفتند خود یک امر به معروف ونهی از منکر است.مخصوصا در فصل تابستان متوجه بانوانی خواهید شد که با لباس های حریرگونه و نامناسب خود، بی محابا در معابر عمومی شهر عبور کرده و از سوی دیگر، دریغ از یک جمله معترضانه که نسبت به این وضعیت از دهان شخص یا اشخاصی خارج شود.

البته این بدحجابی ها هم فقط زنانه نیست بلکه در کنار زنان بدحجاب، مردانی هم مشاهده می شوند که پوشش مناسبی بر تن ندارند. این وضعیت در شهرستان منوجان هم مانند بسیاری از شهرهای دیگر، پر رنگ تر از همیشه بوده با اندکی قدم زدن درسطح شهر می توان به این ماهیت بیش از پیش پی برد.ولی اگر پوسترهای در سطح شهر با عنوان حجاب با توصیه های شهدا در مورد حجاب روی پوستر ها نوشته باشد و در نقاط مختلف شهر نصب باشد خود می تواند جلوی بدحجابی را بگیرد.

در نتیجه، معضل اجتماعی بد حجابی امری مهم می باشد که نیاز به همت همه جانبه ی مسئولین شهری و عامه ی اقشار مردم دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32