کد خبر: 3721
15/08/26 - 12:56 ب.ظ

دبیر کارگروه تعمیق باروهای دینی معاونت زنان ریاست جمهوری گفت: تا زمانی که ریشه های رفتاری را تغییر ندهیم نمی توانیم رفتارها را تغییر دهیم .

به گزارش پایگاه خبری حجاب منصوره شایسته در گفتگو با مهر گفت: تا زمانی که ریشه های رفتاری را تغییر ندهیم نمی توانیم رفتارها را تغییر دهیم .

وی با بیان اینکه باید بر روی مفاهیم در رفتارها کار کنیم ،اظهار داشت : اگر صرفا رفتارهای قهری داشته باشیم قطعا این روش پاسخگو نخواهد بود .

دبیر کارگروه تعمیق باروهای دینی معاونت زنان ریاست جمهوری با اشاره به تحقیقاتی که در کارگروه مذکور در بحث عفاف و حجاب آغاز شده است ، بیان کرد : باید مطالعات به طور کامل انجام شود و تحقیقات ما هنوز در مراحل اولیه است .

وی تصریح کرد: ما به بحث تربیت درونی می پردازیم و آموزه های قرآنی .

شایسته با بیان اینکه به داستان های حضرت مریم(س) و نوح (ع)که در قرآن مسئله عفاف را به عنوان یک ارزش به زیبایی تشریح کرده ، پرداخته ایم، ادامه داد :از موضوعات دیگری که هیچ گاه به درستی به آن توجه نشده است ، مکان های مقدس است . در مکان هایی مانند حج فضای درونی انسان اعتلا پیدا می کند.

وی تأکید کرد: مسئله این است که هیچ گاه به درستی به این زمینه های دین پرداخته نشده است و اگر بتوانیم با توجه به این زمینه ها روح انسان ها را اعتلا دهیم می توانیم مسئله عفاف در جامعه را نهادینه کنیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32