کد خبر: 3662
15/08/23 - 11:29 ق.ظ

معاون تشکل‌های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌شمالی از تشکیل ۵۰۰ گروه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب محمد سیفی ، معاون تشکل های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌ شمالی در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی ایران (ایکنا) از خراسان‌شمالی اظهار کرد: پس از تصویب قانون حمایت از آمران امر به معروف و نهی از منکر، مقرر شد به منظور ترویج و تبلیغ هر چه بهتر این فریضه الهی گروه‌هایی تحت عنوان طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شوند.
وی با اشاره به تشکیل ۵۰۰ گروه طلایه داران امر به معروف در استان،افزود: این گروه ها در قالب تیم های ۱۰ تا ۱۵ نفره از برادران و خواهران تشکیل خواهند شد.
سیفی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه مظلوم واقع شده است، عنوان کرد: افراد فعال در این گروه ها فقط باید به صورت تذکر لسانی اقدام به امر به معروف و نهی از منکر کنند.
وی خاطرنشان کرد: آمران و ناحیان امر به معروف و نهی از منکر حق تجسس و برخورد همراه با خشونت را در جامعه ندارند.
معاون تشکل های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌شمالی گفت: همزمان با دهه کرامت گروه های طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر می توانند فعالیت خود را در سطح شهر و روستاهای استان آغاز کنند.
سیفی با ذکر این که امر به معروف و نهی از منکر فقط در حوزه حجاب و عفاف خلاصه نمی شود،یادآورشد: این فریضه بسیار مهم مشمول مسائل اقتصادی،اخلاقی،ارزش ها و منکرات نیز می شود.
وی عنوان کرد: با اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه می توان خوبی ها را گسترش و از ترویج بدی ها جلوگیری کرد.
سیفی ادامه داد: همه اقشار جامعه در هر جایگاهی می توانند بدون وجود محدودیت قانونی در قالب گروه های طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر فعالیت کنند.
وی با بیان اینکه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر تلاش شده امور به مردم واگذار شود،گفت: در هر جایی که کارها به مردم واگذار شده نتایج مورد قبولی کسب شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32