کد خبر: 3628
15/08/22 - 5:34 ق.ظ

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) گفتمان دینی با موضوع دختران آفتاب با حضور دانش آموزان هسته فرهنگی جوان در مؤسسه قرآنی سیف الحسین(ع) اداره…

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از کانون خبرنگاران نبأ وابسته به خبرگزاری ایکنا، معصومه افسری، مسئول مؤسسه قرآنی سیف الحسین(ع) اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با اشاره به زندگی حضرت معصومه(س) گفت: حضرت فاطمه معصومه(س) بانویی بزرگوار، پاکدامن، دین دار و با تقوا بود که الگوی مناسبی برای دختران و زنان جامعه ما است.
وی ضمن تأکید بر مسئله عفاف و پوشش اسلامی در جامعه افزود: ترویج و نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه نه به منظور ایجاد محدودیت، بلکه در راستای فراهم کردن محیطی امن و مناسب برای فعالیت‌های اجتماعی بانوان است .

افسری تصریح کرد: دختران امروز ما مادران فردا خواهند بود و مربیان اصلی فرهنگ سازی در جامعه محسوب می شوند لذا باید حجاب و عفاف به عنوان فضیلتی همگانی مورد توجه قرار گرفته و در زندگی آنان نهادینه شود .

مسئول مؤسسه قرآنی سیف الحسین(ع) اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با اشاره به زندگانی حضرت امام رضا(ع) تصریح کرد: امام رضا(ع) در برابر همه توطئه های مأمون با درایت و آگاهی ایستادگی کرد و همزمان جهاد علمی نیز به راه انداخته است.

حمیدرضا گل محمدی تواندشتی

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32