کد خبر: 3594
15/08/19 - 12:16 ب.ظ

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان البرز گفت: دین اسلام بر حفظ ارزش‌های زن تأکید دارد و با حجاب، آرامش روانی برای زن و جامعه تأمین می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی خضری، رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان البرز، اظهار کرد: بانوان محجبه باید در مسائل اجتماعی حضوری پررنگ داشته تا با کلام مناسب بتوانند در مسئله گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و امر به‌معروف و نهی از منکر تأثیرگذار باشند.
وی با اشاره به اهمیت جایگاه حجاب در جامعه امروز، افزود: دشمنان اسلام با طراحی توطئه‌های متعدد می‌خواهند حجاب را در جامعه کمرنگ کرده و نگاه ابزاری به بانوان را ترویج دهند که این مسئله معضلات فراوانی را به همراه دارد.
این مقام مسئول تأکید کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی بهترین جوانان این مرز و بوم خون خود را فدا کردند تا درخت انقلاب اسلامی تنومند و استوارتر شود و برای ما نعمتی بزرگ به نام عفاف و حجاب باقی گذاشتند که باید امروز مانع پایمال شدن یادگار این عزیزان شویم.
حجت‌الاسلام خضری در پایان سخنان خود حجاب را سپری مستحکم در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان دانست و گفت: رعایت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه آرامش روانی و حفظ ارزش‌های انسانی را به همراه دارد؛ چراکه باعث کاهش زمینه گناه، بروز انحرافات و ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32