کد خبر: 3577
15/08/18 - 11:54 ق.ظ

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دنیای غرب امروز به این نتیجه رسیدند که سخت ترین و بدترین بیماری، بیماری برهنگی است که دامن گیر بشر…

به گزارش پایگاه خبری حجاب فتاح محمدی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه جشنواره استانی « پوستر حجاب و عفاف در فرهنگ رضوی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در یاسوج، گفت: امروز شاهد برگزاری سومین جشنواره استانی طراحی «پوستر عفاف و حجاب» هستیم که در قالب نقاشی و طراحی موسسات مختلف از همه نقاط استان در آن حضور دارند.

وی، افزود: ما معتقد هستیم که جایگاه عفاف و حجاب یک جایگاه دینی، مذهبی، انسانی، اخلاقی و قانونی است که طبیعتا می تواند توانمندی فعالیت و حضور زنان را در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و حتی قاطبه جوانان اعم از برادران و خواهران مهیا کند.

محمدی اظهار کرد: آن چیزی که در فرهنگ ما وجود دارد و به عنوان یک استراتژی و راهبرد وجود دارد این است که حجاب مصونیت ایجاد می کند و عفاف می تواند نقش موثری را در حجاب ظاهری و درونی داشته باشد.

این مسئول فرهنگی و اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: آن چیزی که امروز مورد توجه بوده این است که اگر در جامعه الزامات قانونی وجود دارد به جهت این است که حجاب به عنوان یک عامل بیرونی با مسائل اجتماعی جامعه ارتباط پیدا می کند و الزامات اجتماعی زمینه تقید و التزام به حجاب و عفاف اسلامی را تاکید می کند.

محمدی، گفت: امیدوارم با شناخت دقیقی که از مبانی مترقی اسلام در بحث عفاف وجود دارد و امروز از نظر عقلانی و قانونی در تمام جوامع بشری مورد تاکید است، جوانان، دختران و پسران به این مهم توجه بیش از پیش داشته باشند.

وی، گفت: دنیای غرب امروز به این نتیجه رسیدند که سخت تریم و بدترین بیماری، بیماری برهنگی است که دامن گیر بشر شده و افتخار جوانان ما این است که مقید به این الزام الهی هستند و زمینه رشد و تعالی را برای جوانان ما به همراه خواهد داشت.

سومین جشنواره استانی «پوستر عفاف و حجاب در فرهنگ رضوی» با حضور ۳۰ بانوی هنرمند و شاخص کهگیلویه و بویراحمدی به مزیبانی فرهنگ و ارشاد شهرستان بویراحمد در رشته گرافیک و در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32